שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

מכונית ההלוויות שהסיעה את גופתו של ג'ון קנדי נמכרה ב-160 אלף דולר

נשיא חברת הביטוח נשמע מאוכזב: "חשבתי שהמכונית הזו תימכר בסכום גבוה יותר". במכירה פומבית שהתקיימה בשנה שעברה נמכר האמבולנס שנטען כי העביר את גופתו של קנדי לבסיס חיל האוויר תמורת 132 אלף דולר

סוכנויות הידיעות 20:5322.01.12

מכונית ההלוויות מסוג קדילאק שהסיעה את גופתו של נשיא ארצות הברית, ג'ון קנדי, למטוס האייר פורס 1 לאחר ההתנקשות בחייו בדאלאס נמכרה תמורת 160 אלף דולר, במכירה פומבית שנערכה בסקוטסדייל אריזונה.

 

המכונית נמכרה במכירה השנתית של מכוניות לאספנים שעורכת חברת המכירות הפומביות ברט- ג'קסון. המחיר אינו כולל תשלומים שהועברו לחברת המכירות הפומביות, שלרוב מוסיפה כ-10%.

 

נמכרה תמורת 160 אלף דולר נמכרה תמורת 160 אלף דולר צילום: אי פי אי

 

המחיר הרגיל של מכונית הלוויות של קאדילק מסוג זה עומד על 40 אלף דולר. העלייה נובעת מהקשר לרצח קנדי, הסביר ג'ונתן קלינגר מחברת הביטוח למכוניות אספנות הגארטי אינשוראנס.

 

במכירה שנערכה בשנה שעברה נמכר בסכום מעט נמוך יותר של 132 אלף דולר האמבולנס שנטען כי העביר את גופתו של קנדי לבסיס חיל האוויר אנדרוז במרילנד. אולם לאחר מכן הועלו ספקות לגבי האותנטיות של הרכב.

 

עם זאת מקיל הגארטי, נשיא חברת הביטוח הופתע מהמחיר ששולם על הרכב שהאותנטיות שלו הפעם אינה עומדת בספק. "חשבתי שהמכונית הזו תימכר בסכום גבוה יותר". לדבריו, הוא העריך כי היא לא תימכר תמורת פחות מ-200 אלף דולר.

 

הקדילאק נרכשה במקור עבור בית ההלוויות או'ניל, היא נמכרה בשלהי שנות ה-60 לאספן של מכוניות הלוויות, שכעבור מספר עשורים מכר אותה לבעלים שהעמיד אותה למכירה הפומבית. שמות המוכר והקונה לא פורסמו.

 

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x