$
בשולי החדשות

לארי קינג: הצלחתי לקבל בחזרה את 700 אלף הדולרים שהשקעתי אצל מאדוף

העיתונאי הוותיק סיפר כי הוא ואשתו הצליחו לקבל את כספם חזרה ממכירת נכסיו של מאדוף ומהממשלה, שזיכתה אותם על מסים ששילמו על מניות שמעולם לא היו ברשותם

סוכנויות הידיעות 09:2928.10.11

איש הטלוויזיה הידוע לארי קינג אמר כי השקיע 700 אלף דולר אצל ברנרד מאדוף, אך הצליח לקבל את הכסף בחזרה.

 

העיתונאי הוותיק הוסיף כי למרבה המזל, הוא ואשתו הצליחו לקבל את כספם חזרה ממכירת נכסיו של מאדוף ומהממשלה, שזיכתה אותם על מסים ששילמו על מניות שמעולם לא היו ברשותם.

 

אתמול

פרסם כי מאדוף, שנשלח ל-150 שנות מאסר בשל הונאת הפונזי הגדולה בתולדות ארה"ב בהיקף של 65 מיליארד דולר, אמר בראיון כי הוא מצטער עמוקות ומביא חרטה קשה על המעשה הנורא שעשה ומודה כי הוא מרגיש מאושר בכלא והרגשתו היא הטובה זה 20 שנה.

 

דבריו התפרסמו לפני שידור ראיון עם אשתו רות שצפוי להיות משודר ביום ראשון הקרוב בתוכנית "60 שניות" ברשת CBS. בפרומו לתוכנית מצוטטת מאדוף כשהיא מספרת כי היא ובעלה ניסו לשים קץ לחייהם לאחר שהתבהרו ממדי ההונאה בה הם מעורבים, אולם לא הצלחו.

 

 

בתוך כך, משפחתו של מאדוף תוכל להשאיר ברשותה כ-82 מיליון דולר מכספם של משקיעים אחרים, בעקבות פסיקה שמגבילה את יכולת הנאמן אירווינג פיקארד לדרוש כספים מבעלי הניו יורק מטס לשנתיים בלבד של משיכות כספים מהונאת הפונזי, לפי מסמכים של בית המשפט.

 

משפחתו של מאדוף משכה 141 מיליון דולר בשש השנים לפני פשיטת הרגל של החברה ב-2008, ופחות מ-59 מיליון דולר מתוכם נמשכו בשנתיים שלפני פשיטת הרגל, דיווח פיקארד. משקיעים רבים נוספים מנסים להגיע לכסף ממסחר פיקטיבי השייך ללקוחות שהפסידו בהונאה, הוא אמר.

 

פיקארד כתב על משפחת מאדוף במסמכים שהוגשו לבית המשפט לאחר שהשופט המחוזי ג'ד רייקוף ביקש ממנו להסביר מדוע משקיע נוסף, ג'יימס גרייף, לא יוכל להשאיר ברשותו כספים שמשך בתום לב מהונאת הפונזי. רייקוף שופט בתביעותיו של פיקארד נגד בעלי המטס וגרייף.

 

הטיעון של פיקארד "טוב משתי סיבות", אמרה ננסי רפופורט, מרצה לחוקי פשיטות רגל באוניברסיטת נבאדה. "הוא מציב בחזית את סכום הכסף שהיה בסיכון, ומסביר את הקלות שבה אנשים יכולים להסתתר מאחורי עסקאות ני"ע פיקטיביות כדי לעקוף את חוקי פשיטות הרגל".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x