$
בשולי החדשות

טראמפ ישקיע עד 600 מיליון דולר אם ירוץ לנשיאות

איל הנדל"ן ישקיע מהונו הפרטי למימון מסע הבחירות אם ינסה להיבחר לתפקיד המועמד הרפובליקני בבחירות הבאות; טראמפ: "חלק מהקסם שבי, הוא שאני עשיר"

סוכנויות הידיעות 16:5420.03.11
דונלד טראמפ שוקל לאחרונה להתמודד לתפקיד המועמד הרפובליקני בבחירות הבאות לנשיאות בארצות הברית, הוא הבטיח כי יגיע להחלטה עד יוני הקרוב. איל הנדל"ן בעל התספורת המפורסמת מתעקש כי הוא מתייחס לעניין ברצינות, ומבטל את הטענות כי הוא משתמש בפרסומים כדי לעלות את הרייטינג לתכנית
הריאליטי שלו "המתמחה" גרסת הסלבס. "הרייטינג של התכנית גבוה, אין לי סיבה לנסות לעלות אותו יותר", הוא טוען. "אך המצב של המדינה על הפנים, חבל שאין מישהו במפלגה הרפובליקנית שיהיה מעולה, מכיוון שלזה אנחנו זקוקים כרגע."

 

במידה וטראמפ יחליט לרוץ לבחירות, הוא ילך בדרכם של אנשי עסקים אמידים אחרים שניסו את מזלם, כמו רוס פרו ב-1992 והמו"ל סטיב פורבס ב-1196. גם ראש עיריית ניו יורק, המיליארדר מייקל בלומברג רמז בעבר על שאיפותיו הפוליטיות, אך בינתיים הוא מתעקש כי אין בכוונתו לרוץ לנשיאות. טראמפ מוכן להוציא עד 600 מיליון דולר מהונו האישי למימון מסע הבחירות. "חלק מהקסם שבי, הוא שאני עשיר", הוא אמר בריאיון לתכנית הבוקר ברשת ABC.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x