שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בשולי החדשות

חיי כלב: הכלבים והחתולים העשירים בעולם

לא מעט עשירים מותירים בצוואתם ממון רב דווקא לבעלי החיים שלהם, לעיתים אף על חשבון ילדיהם

סוכנויות הידיעות 22:3220.06.10

אנחנו רגילים לקרוא כתבות על מיליונרים ומיליארדרים, אבל יש גם עשירים ממין אחר. מיליונרים לא מעטים על ארבע מהלכים חיים בקרבנו. מאז 1923, אז דווח לראשונה על ירושת מיליונים לחיית מחמד, חיות מחמד בנות מזל ממשיכות להרוויח מדי פעם סכומי עתק.

 

אתר bankling.com ערך רשימה של שבעה חתולים וכלבים, שקרוב לוודאי עשירים יותר מכם.

 

הכלבים העשירים:

גונתר הרביעי. הכלב העשיר בעולם גונתר הרביעי. הכלב העשיר בעולם

 

1. גונתר הרביעי: הכלב הזה קיבל את ירושתו מאביו, גונתר השלישי, רועה גרמני שירש את כספי הדוכסית הגרמנייה קרלוטה ליבנשטיין. גונתר הרביעי רכש וילה במיאמי ממדונה, יש לו אתר אינטרנט שלם המוקדש לו ולפעולותיו. הוא שווה כיום 372 מיליון דולר הודות לקרן הנאמנות התופחת שלו.

 

2. הכלבים של אופרה: לאופרה ווינפרי מספר חיות, ביניהן כמה כלבים. היא רצתה לוודא שיטפלו בכלבים שלה לאחר מותה, ולכן בצוואה שלה ציינה במפורש שהכלבים שלה יקבלו 30 מיליון דולר עבור הטיפול בהם (מדובר בטיפה בים מבחינת המיליארדים של אופרה). הכסף אמנם יחולק בין כל הכלבים, ועדיין כל אחד מהם בוודאי עשיר יותר מהאדם הממוצע.

 

3. טראבל הלמסלי: "מלכת הרוע" הניו יורקית הידועה ליאונה הלמסלי נישלה את נכדיה, אך הורישה לכלבת הטרייר שלה 12 מיליון דולר. אולם, בית המשפט הפחית את הסכום ב-10 מיליון דולר, כך שהכלבה שווה 2 מיליון דולר בלבד. בנוסף, הלמסלי לא תזכה במבוקשה, והכלבה לא תיקבר לצידה לאחר מותה, מכיוון שחוקי המדינה אינם מאפשרים זאת.

 

הכלב של ליאונה הלמסלי. נישלה את נכדיה, אך הורישה לכלבה 12 מיליון דולר הכלב של ליאונה הלמסלי. נישלה את נכדיה, אך הורישה לכלבה 12 מיליון דולר

 

4. פלוסי: הלברדור המעורבת של דרו ברימור תירש בית. פלוסי הצילה את ברימור ואת בן זוגה באותה תקופה, טום גרין, כשפרצה שריפה בביתם. כאות תודה תיקנה ברימור את הצוואה שלה והורישה את הבית, המוערך ב-3 מיליון דולר, לפלוסי.

 

5. טינה וקייט: שתי כלבות הקולי הללו ירשו מיליון דולר עבור הטיפול בהן לאחר מות בעליהן - נורה הרדוול. בנוסף, טינה וקייט נהנות גם משימוש בלתי מוגבל בבית היפיפייה של הרדוול בפיסדאון סנט ג'ון, סמוך לעיר באת' באנגליה. האחוזה משתרעת על פני 20 דונם, כך שלכלבות המיליונריות יש מקום רב לשחק בו.

 

אופרה וינפרי והכלב. כלביה קיבלו "רק" 30 מיליון דולר אופרה וינפרי והכלב. כלביה קיבלו "רק" 30 מיליון דולר

 

6. ג'ספר וג'ייסון: הכלבים הללו חיים חיי פאר מאז מות הבעלים שלהם. ג'ספר הוא תערובת של לברדור ודוברמן, אשר היה אמור לקבל זריקת הרדמה לאחר שננטש, אך היורשת דיאנה מיבורג הצילה אותו. ג'ייסון הוא כלב מסוג וויפט. לשני הכלבים הוענקה קרן נאמנות בגובה 50 אלף דולר, אשר כמעט ושילשה עצמה. בנוסף הם ירשו אחוזה ששווה הרבה מעל מיליון דולר, נהנים מהסטייקים המובחרים ביותר, אותם מכין עבורם שף אישי, ומתניידים על ידי לימוזינה.

 

7. טובי ריימס: פודל מתבודד ששווה 92 מיליון דולר, טובי הוא צאצא של פודל שירש 30 מיליון דולר מהבעלים שלו - אלה וונדל מניו יורק, שנפטרה ב-1931. כיום טובי הוא כלב הפרסומת להטבות של קרנות נאמנות. הוא מדורג במקום השלישי ברשימת חיות המחמד העשירות ביותר בעולם, אחרי גונתר הרביעי ושימפנזה בשם קאלו.

 

דרו בארימור ופלוסי אשר הציל את חייה וירש את ביתה דרו בארימור ופלוסי אשר הציל את חייה וירש את ביתה

 

החתולים העשירים:

 

1. טינקר: זהו הסיפור הקלאסי של זינוק מעוני לעושר. טינקר היה חתול רחוב שביקר תכופות את האלמנה המזדקנת מרגרט ליין. בתמורה לנאמנות שהפגין הוא זכה בהון. ליין הקימה לכבודו קרן נאמנות בגובה 226 אלף דולר ואף העניקה לו בית חדש – בשווי 800 אלף דולר. לטינקר הצטרפו שתי חתולות נוספות – לאקי וסטארדסט. 

 

2. החתולים של בריל רייד: בריל רייד היתה שחקנית שבבעלותה קוטג' נחמד בשווי 1.8 מיליון דולר. היא היתה ידועה בשל אהבתה לחתולים, ואכן, כשהיא נפטרה היא דאגה לחתולים שלה - האמיש, בון, איליין, קוקו וטופנל. חבר שלה מונה לדאוג להם, בעודם ממשיכים להתגורר בביתם.

 

תינקר - עלה מאשפתות. הנאמנות משתלמת תינקר - עלה מאשפתות. הנאמנות משתלמת

3. לולה, החתולה המיליונרית: החתולה הזו לא מיליונרית - עדיין. בעוד ששאר החתולים ברשימה ירשו את הונם, החתולה הזו מנסה להרוויח באמצעות כתיבת בלוג. לחתולה המיליונרית יש בלוג שבו יש סרטונים שמראים אותה בשגרת יומה החתולי. החתולה המיליונרית אוספת תרומות דרך PayPal ומקווה להרוויח מספיק כדי להפוך למיליונרית. זהו קונספט מעניין, אך לרוע המזל היא עוד לא הרוויחה סנט.

 

4. רד: חתול מחוספס של דיויד הרפר. כשהרפר נפטר, הוא הוריש עיזבון של 1.1 מיליון דולר לרד. החתול זוכה לטיפול על ידי הכנסייה המאוחדת של קנדה, וייהנה מהמזון, סידורי הלינה והטיפול הרפואי המשובחים ביותר לשארית חייו.

 

5. בלאקי: כשבן ריאה תושב בריטניה המתבודד הלך לעולמו, הוא הוריש 15 מיליון דולר למספר ארגוני צדקה לחתולים – ולחתול האישי שלו בלאקי. לעומת זאת ריאה לא השאיר דבר לקרובים שלו.

 

6. פלאפי: מארי בורטון היתה נגנית אורגן בכנסייה בגרייט פקסטון באנגליה. היא הורישה את כל הונה לבית המחסה לחיות ווד גרין, בתנאי שהחתול שלה יזכה לטיפול הולם. פלאפי, החתול הג'ינג'י שלה זכה ב-60 אלף דולר בנוסף לאפשרות להמשיך ולהתגורר בבית ולהנות מטיפול שכולל ארוחות של רוסטביף, ירקות וחלב. פלאפי גם זוכה לשעות של שמש ולמנוחה. הוא אמנם לא שווה מיליון דולר, אך הוא חי חיי מותרות שרק מעטים מאיתנו נהנים מהם.

 

7. בראוני והלקט: כל אחד מהם ירש 415 אלף דולר בשנות ה-60 כשהבעלים שלהם ד"ר וויליאם גריר נפטר. העיזבון של בראוני והלקט ממשיך לחיות גם אחרי מותם: כל עיזבון שווה כיום 4.1 מיליון דולר.

  

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x