$
כלכלה ומדיניות

סיטיגרופ מחליפה את האחראים על ישראל, בריטניה ומונקו

בעקבות עזיבתו של פיטר צ'ארינגטון לצפון אמריקה, הבנק ימנה את גרסימוס ספיירידקיס וסמיר רסלן לאחראים על הבנק בישראל ובמונקו

סוכנויות הידיעות 18:1812.06.09

סיטיגרופ מחליפה שלושה מנהלים בכירים, האחראים על בריטניה, ישראל ומונקו, בעקבות עזיבתו של פיטר צ'ארינגטון לניהול החטיבה הצפון אמריקאית. הבנק האמריקאי מינה את דייוויד פול כמנהל איזור בריטניה, לאחר ששימש כמנהל הפיתוח העסקי של הבנק בבריטניה.

 

גרסימוס ספיירידקיס וסמיר

רסלן ימונו לאחראים על פעילות הבנק בישראל ובמונקו, בנוסף לתפקידיהם הנוכחיים. דייוויד פול יעבוד תחת קתרין ווייר, מנכ"לית הבנק באירופה, המזה"ת ואפריקה. טרם שהגיע לסיטי, פול היה מנהל פיתוח עסקי במריל לינץ' ומנהל השקעות ללקוחות פרטיים בבנק רוטשילד.

 

גרסימוס ספיירידקיס ישמש מנהל השקעות גלובליות לישראל, במקביל ניהול ההשקעות ביוון ויפעל מז'נבה. סמיר רסלן מכהן כיום כאחראי על מרכז, מזרח וצפון אירופה, לצד תורכיה ואפריקה ויתחיל לפעול גם במונקו, שבה הוא יתמקם. מנכ"ל סיטיבנק בישראל הוא ראלף שעיה.

 

הבנק, שהחל לפעול בישראל ב-2002, מפעיל בישראל בנקאות פרטית ומסחרית, חיתום והפצה של ני"ע לצד הנפקות פרטיות וליווי הנפקות של חברות ישראליות בחו"ל, כמו חברת החשמל. סיטי ביצע בשנה שעברה גיוס חוב ממשקיעים מוסדיים בהנקפה פרטית ולאחרונה פורסם כי הבנק בוחן הנפקה של אג"ח בבורסה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x