סגור

עוד עזיבה בפרטנר: סמנכ"ל האסטרטגיה והפיתוח העסקי פורש

לירן דן הודיע היום להנהלת החברה על כוונתו לסיים את תפקידו. הוא יישאר בתפקיד עד שימונה לו מחליף. עזיבתו מצטרפת לשורת עזיבות בהנהלת פרטנר בשבועות האחרונים, בראשם של המנכ"ל איציק בנבנישתי, וכן המשנה למנכ"ל, סמנכ"לית השיווק וסמנכ"לית משאבי אנוש

עוד עזיבה בצמרת פרטנר: סמנכ"ל האסטרטגיה והפיתוח העסקי של החברה לירן דן הודיע היום להנהלת החברה על כוונתו לפרוש ממנה. לפי מקורבים לחברה, דן הצהיר על הכוונה לסיים את תפקידו כבר לפני מספר שבועות עוד בטרם נבחר המנכ"ל החדש של פרטנר, אבי צבי, והוא ניאות לדחות את הודעתו עד לאחר המינוי. דן עדכן את הנהלת החברה כי יישאר בתפקיד עד שימונה לו מחליף.

1 צפייה בגלריה
לירן דן
לירן דן
לירן דן
(עמית שעל)
דן כיהן בעבר כראש מערך ההסברה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, בטרם הגיע לפרטנר. תחת איציק בנבנישיתי הוביל דן את מהלך הכניסה של פרטנר לשוק הטלוויזיה עם המותג פרטנר TV שהגיע בשלוש שנים וחצי שבהן הוא פועל לכ-234 אלף לקוחות, תוך כדי יצירת שיתופי פעולה עם גופי תוכן בינלאומיים, כמו נטפליקס ואמזון.
עזיבתו הצפויה של דן מצטרפת לשורת עזיבות בהנהלת פרטנר בשבועות האחרונים, בראשם של המנכ"ל איציק בנבנישתי. ביחד איתו צפויים לעזוב את החברה המשנה למנכ"ל יובל קינן, אחרי שלא נבחר לרשת את בנבנישתי בתפקיד וכן סמנכ"לית השיווק תרי ישכיל וסמנכ"לית משאבי אנוש, עינת רום. את בנבנישתי יחליף בתפקיד אבי צבי, מנכ"ל רשת לשעבר, שיידרש לבנות את ההנהלה החדשה של פרטנר, כדי שתתמודד עם האתגרים המצפים לחברה.
מדירקטוריון פרנטר נמסר: מלאים הערכה ללירן דן על שש שנים של עשייה מוצלחת וחדשנית ומאחלים לו בהצלחה בכל דרך.