סגור

חברת Connecteam גייסה 37 מיליון דולר בהובלת קרן אינסייט

הסטארט-אפ מאפשר לחברות להקים אפליקציה פנים-ארגונית לניהול ותפעול העובדים, ומעבר לדיגיטציה מלאה. O.G. Tech, הקרן של אייל עופר וחלק ממייסדי WIX, ביצעה השקעת המשך בקונקטים, שגייסה עד כה גייסה 40 מיליון דולר

חברת הסטארט-אפ קונקטים (Connecteam), המאפשרת לארגונים להקים אפליקציה פנים-ארגונית לניהול ותפעול עובדים, גייסה 37 מיליון דולר מאינסייט ומ-O.G. Tech, הקרן של אייל עופר וחלק ממייסדי WIX, שזו לה השקעת המשך בחברה. עד כה גייסה החברה 40 מיליון דולר. הגיוס כולו היה באקוויטי והלך לקופת החברה.
החברה נוסדה ב-2015, והיא מעסיקה 45 עובדים במשרדיה בתל אביב ותגדיל בעקבות הגיוס הנוכחי את צוות עובדיה לכ-100 עובדים. בין 10,000 לקוחותיה בישראל ובצפון אמריקה: סודהסטרים, תנובה, ישרוטל, פוקס, אפיקים שיכון ובינוי, Sodexo, נייקי ועוד. Connecteam הוקמה על ידי המנכ”ל אמיר נחמיה, לירית שמואלי , הדר שמואלי ומתן אלמלם. לפני כארבע שנים פרשו מהחברה הדר שמואלי ולירית שמואלי, מסיבות אישיות, וכיום מובילים אותה כמייסדים אמיר נחמיה, יובל נוריאל ויונתן נוריאל. מהחברה נמסר שב- 2020 היא הגדילה את מצבת לקוחותיה ב-400%. למעלה מ 150 אלף משתמשים כיום ברחבי העולם בקונקטים, בלמעלה מ-60 מדינות.
החברה מאפשרת דיגיטציה מלאה של כלל התהליכים בארגון בין המנהלים לעובד תחת קורת גג אחת - תקשורת פנים-ארגונית, שעוני נוכחות, ניהול משמרות, ביצוע משימות, הדרכות ועדכונים, וכו׳. "בעתיד הלא רחוק, כפי שלכל חברה יש אתר אינטרנט, לכל חברה תהיה גם אפליקציה פנים-ארגונית לתקשורת ותפעול העובדים", אומר אמיר נחמיה, מייסד שותף ומנכ"ל Connecteam. לדבריו, "העובדים עברו מזמן לתקשורת בסמארטפון, והמעסיקים לא יכולים להישאר מאחור עם פוסטרים במפעל ולוחות מודעות. יתרה מזאת, אנחנו רואים את השינוי בתפיסה – מנהלים ועובדים כאחד מחפשים דרך אחרת, כזאת שמתאימה לחוויה שהם מכירים מחיי היום יום שלהם שהם מצפים לה גם במקום העבודה״.
״בשנת הקורונה שהיתה מורכבת מאוד, שמחנו לראות עד כמה קונקטים היתה כלי חיוני בהתמודדות ארגונים עם אי-ודאות, מצבי חירום ושינויים תכופים בפעילותם. שמחנו לגלות שהיא היוותה כלי משמעותי בשמירה על שגרת עבודה ותקשורת תקינה בין עובדים ומנהלים, וסייעה בהפחתת רמות החרדה בקרב העובדים״, מספר נחמיה. לדבריו, "היכולות לשלוח הודעה שמגיעה עד אחרון העובדים, עם אפשרות לוודא שהגיעה ונקראה, להקים בקלות 'טופס קורונה' לפני הכניסה למפעל או להנגיש משאבים כמו נהלים או חוקים שהשתנו על בסיס כמעט יום-יומי, הן יכולות קריטיות שלא עומדות לרשות הנהלות חברות שמרבית עובדיהן עובדים בשטח, ללא דסקטופ או תיבת אימייל״.

1 צפייה בגלריה
אמיר נחמיה מייסד שותף ומנכ"ל Connecteam
אמיר נחמיה מייסד שותף ומנכ"ל Connecteam
אמיר נחמיה, מייסד שותף ומנכ"ל Connecteam

אבישי אברהמי, מייסד משותף ומנכ"ל WIX, שזוהי עבורו השקעת המשך בחברה, אמר: ״קונקטים היא חברה ישראלית, שבדומה לוויקס ומאנדי, הצליחה לפצח חוויית מוצר כאסטרטגיה לחדירה והתרחבות בשוק הבינלאומי. אני לא מופתע לראות את צמיחתה המואצת: יש לה צוות יוצא מהכלל, מוצר איכותי וייחודי, שוק עצום שרק גדל ושהדרישה בו הולכת וצומחת, ודור שלם שמחפש לעשות דברים בדרך אחרת. אני מאמין שעוד נשמע רבות על קונקטים בעתיד״.

לכתבה זו פורסמו 0 תגובות ב 0 דיונים
הוספת תגובה חדשה
אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של כלכליסט לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.