סגור
גג עמוד לכלכליסט טק דסקטופ

NoTraffic הישראלית גייסה 17.5 מיליון דולר לניהול התנועה בערים

מדובר בסבב A, בהובלת Nielsen Ventures, יחד עם Grove Ventures, חברת הביטוח מנורה ומיטב דש. הפיתוח של החברה מציע פלטפורמת ניהול תנועה אוטונומית מבוססת ענן, בצירוף חיישנים המאפשרים תקשורת עם כלי הרכב לצד זיהוי של כלל משתמשי הכביש

חברת NoTraffic הישראלית, המפתחת פלטפורמה טכנולוגית לניהול תנועה, גייסה 17.5 מיליון דולר בסבב A, בהובלת Nielsen Ventures, יחד עם Grove Ventures, חברת הביטוח מנורה ומיטב דש, ובהשתתפות המשקיעים הנוכחיים: lool ventures, Next Gear Ventures וקרן North First Ventures.
הפיתוח של החברה מציע פלטפורמת ניהול תנועה אוטונומית מבוססת ענן, בצירוף חיישנים המאפשרים תקשורת עם כלי הרכב לצד זיהוי של כלל משתמשי הכביש - מכוניות, תחבורה ציבורית, רוכבי אופניים והולכי רגל. למערכת יכולת להוביל להפחתת עומסי תנועה, פליטות מזהמים ותאונות דרכים באופן ניכר, כאשר הטכנולוגיה של NoTraffic מאפשרת חיבור של מערך הרמזורים לענן תוך פחות משעתיים והופכת אותו לרשת דיגיטלית.
2 צפייה בגלריה
צוות NoTraffic
צוות NoTraffic
צוות NoTraffic
(צילום: NoTraffic)
חברת NoTraffic גייסה 25.5 מיליון דולר עד היום ומעסיקה מעל 30 עובדים במשרדי החברה בתל אביב ובסן פרנסיסקו. עיריות פיניקס, טוסון וצ׳אנדלר באריזונה בחרו והטמיעו את הפתרון של NoTraffic בצירים הכי עמוסים בעיר, כמו גם מחלקת התחבורה של מדינת קליפורניה שבין היתר פרסה את המערכת בציר התנועה המרכזי בעמק הסיליקון El Camino Real, לקראת הטמעה רחבה יותר במדינה.
לדברי לארס נילסן. ״במקום להסתכל על הבעיות של גודש תנועה בעיר, החברה מסתכלת על ההזדמנויות של שיפור זרימת התנועה ע״י פתרון טכנולוגי שיודע לזהות כל משתמש בכביש ועובד לטובת כל משתמשי הכביש - העיריות, מהנדס התנועה, עסקים, רוכבי אופניים, הולכי רגל וכמובן נהגי הרכב״.
2 צפייה בגלריה
NoTraffic co founders Tal Kreisler Uriel Katz and Or Sela
NoTraffic co founders Tal Kreisler Uriel Katz and Or Sela
מייסדי NoTraffic טל קרייזלר, אוריאל כץ ואור סלע
(credit: NoTraffic David Garb)
טל קרייזלר, מייסד-שותף ומנכ״ל NoTraffic: "בעוד שרכבים הופכים למקושרים ואוטונומיים יותר, תשתיות כביש חכמות נמצאות בתחילת דרכן, ומתפתחות לקראתה של קפיצת מדרגה משמעותית בעידן כלי הרכב המקושרים והמרחב המחובר. סבב ההשקעה הנוכחי הוא בעל חשיבות אסטרטגית עבורנו, בעזרתו נוכל להעמיק את פריצת הדרך הטכנולוגית עליה מתבססים הפיתוחים שלנו ולתמוך בהרחבת הפעילות העסקית".