סגור
גג עמוד לכלכליסט טק דסקטופ

בלעדי
קונקטים שוכר משרדים בת"א ב־375 מיליון שקל

עבודה מהבית? בהלת הנדל"ן בהייטק נמשכת: הסטארט־אפ קונקטים שוכר 11.5 אלף מ"ר ל־15 שנה בפרויקט "דה וינצ'י" מול פארק שרונה

הדיבורים על עבודה מהבית בתקופת הקורונה התחלפו בבהלת נדל"ן בקרב חברות הייטק. חברות שוכרות מבנים שלמים או שוכרות שטחים עודפים, ורבות מתלוננות על קושי לאתר שטחים פנויים.
כעת הסטארט־אפ קונקטים (Connecteam) שוכר 11.5 אלף מ"ר בכ־375 מיליון שקל ל־15 שנה בפרויקט "דה וינצ'י" של ישראל קנדה ואקרו נדל"ן בתל אביב, כך נודע ל"כלכליסט".


כיום החברה מעסיקה 100 עובדים בלבד ובכוונתה לגייס כ־200 נוספים. כך שייתכן שבכוונתה להשכיר חלק מהשטחים בהמשך בשכירות משנה או לשמור עליהם להתרחבות המהירה. החברה צפויה להיכנס למשרדים ב־2023.
המשרדים של קונקטים ישתרעו של שטח של כ־9,000 מ"ר בשתי קומות וכן קומת גג ומרפסות של כ־2,500 מ"ר ו־105 מקומות חניה. ההשקעה הצפויה של קונקטים במשרדים תעמוד על כ־55 מיליון שקל.
קונקטים נוסדה ב־2015. באפריל האחרון גייסה החברה 37 מיליון דולר מאינסייט ומ־O.G. Tech, הקרן של אייל עופר וחלק ממייסדי WIX, לרבות אבישי אברהמי, שזו להם השקעת המשך בחברה. עד כה גייסה החברה 40 מיליון דולר. החברה הוקמה על ידי המנכ”ל אמיר נחמיה, לירית שמואלי, הדר שמואלי ומתן אלמלם. לפני כארבע שנים פרשו מהחברה הדר שמואלי ולירית שמואלי וכיום מובילים אותה כמייסדים נחמיה, דניאל נוריאל ויונתן נוריאל.

1 צפייה בגלריה
אמיר נחמיה על רקע פרויקט דה וינצ'י בתל אביב
אמיר נחמיה על רקע פרויקט דה וינצ'י בתל אביב
מייסד קונקטים אמיר נחמיה על רקע פרויקט דה וינצ'י בתל אביב
(ישראל קנדה)

החברה מאפשרת דיגיטציה מלאה של כלל התהליכים בארגון בין המנהלים לעובד תחת קורת גג אחת - תקשורת פנים־ארגונית, שעוני נוכחות, ניהול משמרות, ביצוע משימות, הדרכות ועדכונים. בין 10,000 לקוחותיה בישראל ובצפון אמריקה: סודהסטרים, תנובה, ישרוטל, פוקס, אפיקים שיכון ובינוי, Sodexo, נייקי ועוד.
פרויקט דה וינצ'י ממוקם בפינת הרחובות קפלן ודה וינצ'י, משקיף על פארק שרונה ותוכנן על ידי האדריכל אבנר ישר. הפרויקט מורכב משני מגדלי מגורים, כ־35 אלף מ"ר משרדים ואלף מ"ר מסחר. סמנכ"ל הנכסים המניבים של ישראל קנדה עומר לוי מסר כי "הביקושים לשטחי משרדים בגוש דן, בדגש על תל אביב, עולים על ההיצע. התחזית ששוק המשרדים יתכווץ היתה מוקדמת מדי. החברות הגדולות, לרבות חברות ההייטק, מבינות כי עבודה מהבית אינה תחליף למשרדים קבועים והמגמה הזו תישמר".