סגור

בלעדי
אונגר ולבנת ישקיעו יחד בחברות טכנולוגיית רכב ותחבורה

טלקאר, יבואנית קיה שבשליטת משפחת אונגר, מצטרפת לקוואנטום , מרכז החדשנות של משפחת לבנת וקבוצת תעבורה, יונדאי, VDL ותדיראן. יאפשרו לחברות ביצוע ניסויים עם יצרני הרכב

חצי שנה אחרי שהשקיעה 3.5 מיליון דולר ב-GoTo, מפעילת שירות הרכב השיתופי קאר2גו, טלקאר, יבואנית קיה, מרחיבה את פעילותה בתחום האוטו טק.
2 צפייה בגלריה
שי לבנת
שי לבנת
שי לבנת יו״ר קוואנטרום
טלקאר, שבשליטת משפחת אונגר, מצטרפת לקוואנטום (Quantum), מרכז החדשות של משפחת לבנת וקבוצת תעבורה, המשמשת בין היתר כיבואנית אוטובוסי דאף ואוטובוסי VDL. במרכז שותפים כבר קונצרן יונדאי, החברה האם של קיה, יצרנית האוטובוסים VDL וקבוצת תדיראן.
קוואנטום פועלת כשנה ובחנה כבר 80 סטארט-אפים בתחומי האוטו טק, המוביליטי, האנרגיה והתעשייה 4.0. החממה מסייעת לחברות טכנולוגיה צעירות בגיבוש המוצר שלהן, ותפעיל גם אתר ניסויים עבורן, שיכלול רכבי ניסוי ואפשרויות לביצוע בדיקות הוכחת היתכנות משותפות עם היצרנים.
2 צפייה בגלריה
גדי אונגר מנכ"ל טלקאר
גדי אונגר מנכ"ל טלקאר
גדי אונגר מנכ"ל טלקאר
(רונן טופלברג)
ליאב בן רובי, מנכ"ל קוואנטום, אמר כי "אנחנו מתכננים להקים ביחד עם טלקאר שדה ניסויים בתחום הרכב הפרטי עם קשר ישיר ליצרנים בחו"ל, רכבי ניסוי ומתקנים שיאפשרו פיתוח ובחינת מוצרים וטכנולוגיות חדשות, ובוחנים הקמת קרן השקעות משותפת, שתשקיע בתחומי החיבה של השותפים".
בכך מצטרפת טלקאר ליבואני רכב אחרים שכבר שותפים או מפעילים בעצמם חממות ומרכזי חדשנות בתחום האוטו טק, כמו מאיר, יבואנית וולוו והונדה, וצ'מפיון מוטורס, יבואנית מותגי פולקסווגן, שמקיימת פעילות מקומית עם סקודה וסיאט.