סגור
חיפוש

אקזיט שני לאחים טובי: וונדרה נמכרה ל-Jamf ב-400 מיליון דולר

אלדר ורועי טובי, שמכרו ב-2009 את ScanSafe לסיסקו, יקבלו עם סיום העסקה 350 מיליון דולר. זו הרכישה הגדולה ביותר עד כה של Jamf

חברת וונדרה (Wandera) של אלדר ורועי טובי, ישראלים לשעבר הפועלים מלונדון, נמכרה ב-400 מיליון דולר לחברת Jamf. עם המשקיעים של וונדרה נמנים Bessemer Venture Partners ו-83North.
הרוכשת, Jamf, נסחרת בנאסד"ק בשווי שוק של כ-3.7 מיליארד דולר, וזו הרכישה הגדולה ביותר שלה עד כה. Jamf מתמחה במערכות לניהול פתרונות תוכנה עסקיות של Apple. הרוכשת תשלם עם סיום העסקה לוונדרה 350 מיליון דולר, ושני תשלומים נוספים של 25 מיליון דולר יועברו בהמשך, בהתאם לעמידה ביעדים.
1 צפייה בגלריה
אלדר טובי רועי טובי Wandera וונדרה
אלדר טובי רועי טובי Wandera וונדרה
אלדר טובי רועי טובי Wandera וונדרה
(צילום: יח"צ)
לפני שייסדו את וונדרה הקימו האחים טובי את ScanSafe ומכרו אותה לסיסקו ב-2009. לוונדרה משרדים בת"א, סן פרנסיסקו, לונדון, אתונה וצ'כיה. המוצר שפיתחה החברה מספק לארגונים פלטפורמה מאובטחת למכשירי מובייל, שבה מתבצעת אופטימיזציית מידע, המאפשרת שליטה על השימוש בתוכן הארגוני. החברה מספקת לחברות הגנה zero trust על המכשירים.
"כדי להוביל את תחום התוכנות העסקיות מבוססות אפל, ולשרת בצורה הטובה ביותר את המספר ההולך וגדל של ארגונים המשתמשים ב-Apple בעבודה, Jamf צריכה למלא את הפער בין מה שהמשתמשים רוצים לבין מה שהארגון דורש", אמר דין הגר, מנכ"ל Jamf. "השילוב של Wandera ו-Jamf יספק ללקוחותינו פלטפורמה מקורית אחת המטפלת בפריסה, ניהול מחזור חיי יישומים, מדיניות, סינון ואפשרויות אבטחה בכל מכשירי אפל, תוך מתן גישה אפסית לרשת לכל העובדים הניידים.