סגור
גיימריסט הפניה חדשה גג עמוד דסקטופ

פרסום ראשון
סטטיק השקיע מאות אלפי שקלים בקבוצת האי-ספורט הישראלית טים פיינסט

הזמר, חצי מהצמד סטטיק ובן אל, הצטרף גם כשגריר המותג של הקבוצה, וייקח חלק באירועים וביצירת תוכן עבור הקבוצה. שורה ארוכה של סלבריטאים כבר השקיעו בתחום הגיימינג התחרותי - בראשם מייקל ג'ורדן עם השקעה בסך 26 מיליון דולר

הזמר לירז רוסו, הידוע בשם הבמה שלו סטטיק, השקיע בקבוצת האי-ספורט (גיימינג תחרותי) הישראלית טים פיינסט (Team Finest), והצטרף אליה כשגריר מותג.
מתוקף תפקידו, ישתתף סטטיק בתחרויות, באירועים וביצירת תוכן עבור הקבוצה בפלטפורמות מדיה שונות.
"הגיימינג תופס חלק גדול בעולמי", מסר רוסו, "אני שמח להצטרף לקבוצה האמיתית והיחידה בתחום משחקי המחשב אשר תגדל דור איכותי ויצירתי של צעירים במטרה שיהיו הגרסה הטובה ביותר של עצמם".
מרוסו ומטים פיינסט לא נמסרו פרטים על היקף השקעתו בקבוצה, אולם לכלכליסט נודע כי מדובר בהשקעה בהיקף של מאות אלפי שקלים.
גם מייקל ג'ורדן מושקע בגיימינג תחרותי
סטטיק הוא רק האחרון בשורה ארוכה של מפורסמים שהשקיעו בשנים האחרונות מהונם האישי בתחום הגיימינג התחרותי, אולי הידוע ביותר בהם הוא אגדת הכדורסל מייקל ג'ורדן, שהשקיע 26 מיליון דולר בחברת הגיימינג אקסיומטיק (aXiomatic), שבבעלותה נבחרת אי-ספורט משלה, Team Liquid.
גם השחקן וויל סמית' הוביל קבוצה שהשקיעה 46 מיליון דולר ב-Gen.G, שמדורג בין ארגוני הגיימינג התחרותי הטובים בעולם. גם כוכבי הכדורגל דיוויד בקהאם ורונאלדו, הזמר דרייק וכוכב ה-NBA סטף קרי, כבר זיהו פוטנציאל בתחום האי-ספורט.

1 צפייה בגלריה
סטטיק תוכן טים פיינסט חדש
סטטיק תוכן טים פיינסט חדש
סטטיק משקיע בטים פיינסט
(Binge Production)
טים פיינסט הוקמה לפני שנתיים, ובדצמבר פורסם כי גייסה 2 מיליון שקל מ-RadarZero, חברת אחזקות מדיה. היה זה גיוס ראשון אי פעם לקבוצת גיימינג תחרותי בישראל. פיינסט מעסיקה 26 עובדים במשרה מלאה, 17 מהם שחקנים מקצועיים, ושלושה מאמנים.
נכון להיום, הקבוצה מתחרה בארבעה משחקים: משחקי היריות פורטנייט, CS:GO ו-Valorant וכן משחק הכדורגל FIFA. טים פיינסט נמצאת בין 100 הקבוצות המובילות בעולם בפיפ"א, במקום ה-15 באירופה ב-Valorant, ובין 200 הקבוצות המובילות בעולם ב-CS:GO.