סגור

חברת הבריאות הדיגיטלית טיילורמד גייסה 20 מיליון דולר

סבב הגיוס הובל על ידי קרן Providence Ventures, זרוע ההשקעות של אחת מרשתות בתי החולים הגדולות בארה״ב. החברה שנוסדה על ידי שרוליק דבורסקי ואדם סיטון, הוקמה כדי לסייע למטופלים ולתעשיית הבריאות להתגבר על אתגרי המימון של טיפולים רפואיים

חברת הבריאות הדיגיטלית הישראלית TailorMed, גייסה 20 מיליון דולר. סבב הגיוס הובל על ידי קרן Providence Ventures, זרוע ההשקעות של אחת מרשתות בתי החולים הגדולות בארה״ב. כמו כן השתתפו בסיבוב אלמדה ונצ'רס (Almeda Ventures), UnityPoint Health Ventures, Triventures, Accelmed, Sanara Ventures, Bridges Israel ו-Discount Capital. עד היום גייסה החברה 29 מיליון דולר כולל הנוכחי בשלושה סבבי גיוס.
1 צפייה בגלריה
טיילורמד TailorMed מייסדי טיילור מד אדם סיטון ו שרוליק דבורסקי
טיילורמד TailorMed מייסדי טיילור מד אדם סיטון ו שרוליק דבורסקי
מייסדי טיילור מד אדם סיטון ושרוליק דבורסקי
(שלומי יוסף)
TailorMed תשתמש בסכום שגויס על מנת להמשיך ולפתח את הפלטפורמה והמוצרים שהיא מציעה ולהמשיך להעמיק את החדירה שלה לשוק הבריאות האמריקאי.
החברה הוקמה כדי לסייע למטופלים ולתעשיית הבריאות להתגבר על אתגרי המימון של טיפולים רפואיים. הפלטפורמה שפותחה על ידי החברה, מזהה חולים שידם אינה משגת לממן טיפול רפואי ולקשר אותם לתוכניות מימון כמו ניצול כספי מימון ממשלתיים, תוכניות ביטוחיות, תוכניות סיוע כלכליות ועוד.
למספר עצום של אמריקאים אבחון של מחלה כרונית, כגון סכרת, מחלות לב, סרטן ועוד, עשוי לייצר עול כלכלי כבד, גם עבור חולים מבוטחים וגם לאלה שאינם. במקרים רבים מטופלים נמנעים או דוחים טיפולים רפואיים משום שאינם יכולים לשלם את עלות הטיפולים. על פי מחקר שפורסם לאחרונה ב- Journal of Clinical Oncology כ-16% מהאמריקאים חולי הסרטן שיש להם ביטוח בריאות, הפסיקו את הטיפולים הכימותרפיים שלהם מסיבות כלכליות. בנוסף המחקר מצא ש- 42% מתוכם דחו או דילגו על טיפולים. מחקר אחר שפורסם לאחרונה ונערך על ידי West Health וחברת האנליטיקה האמריקאית Gallup מעלה כי 18% מהאמריקאים הבגירים, כ- 46 מיליון אמריקאים, אינם יכולים לממן טיפול רפואי.
החברה נוסדה על ידי שרוליק דבורסקי ואדם סיטון, ומעסיקה כיום כ- 50 עובדים בישראל וארה"ב. החברה עובדת כיום עם למעלה מ-50 בתי חולים ו-200 מרפאות בכל רחבי ארצות הברית, והשיגה מימון עבור מטופלים בסך כולל של מעל 500 מיליון דולר. בנוסף להשקעה של Providence Ventures, רשת בתי החולים Providence הינה לקוחה של החברה משנת 2020.
"אמריקאים רבים נמצאים בחובות לבתי החולים בעקבות טיפול רפואי" מציין דבורסקי המשמש כמנכ"ל. "מתוך החזון הזה הקמנו את TailorMed, אנחנו מסייעים היום למאות בתי חולים ומרפאות בארצות הברית למצוא מקורות תקציביים לטיפול בלקוחותיהם, ובכך אפילו מצילים חיים. אנו שמחים על הצטרפותם של המשקיעים החדשים למסע שלנו, ומודים לכל השותפים והקרנות שלנו על המשך התמיכה אשר מראה את המחויבות שלהם לשנות לטובה את מערכת הבריאות".