סגור

שר האוצר הצרפתי לאראל מרגלית: נעניק הטבות לחברות הייטק ישראליות שיונפקו בבורסת פריז

מרגלית, יו"ר קרן JVP, נועד בפריז גם עם ראש זרוע החדשנות של הנשיא מקרון ועם שר הדיגיטל והחדשנות. מרגלית: "צרפת מתכוונת להקים בפריז את מרכז החדשנות הבינלאומי"


ממשלת צרפת מעוניינת לפתח את פריז ולהפוך אותה למוקד הייטק בינלאומי ולהעניק הקלות לחברות ישראליות שיפעלו בצרפת וינפיקו בבורסת פריז.
כך עלה בפגישה שקיים שר האוצר הצרפתי ברונו לה-מר עם אראל מרגלית יו"ר קרן JVP ומייסד סטארט-אפ סיט. לה-מר אמר כי בכוונת צרפת לקדם מהלכים משמעותיים בנושא מיסוי, והשקעות בטכנולוגיה במטרה לאפשר לחברות הישראליות לראות בצרפת יעד מרכזי להתרחבות באירופה. צרפת מוכנה לייצר חבילת תמריצים והקלות לחברות הישראליות, כמו כן עידוד הנפקות של חברות ישראליות בבורסה של צרפת.
1 צפייה בגלריה
אראל מרגלית יו"ר ומייסד קרן JVP
אראל מרגלית יו"ר ומייסד קרן JVP
אראל מרגלית, יו"ר ומייסד קרן JVP
(צילום: jvp)
מרגלית קיים השבוע סדרת פגישות בפריז לאחר שהוזמן לסבב פגישות בארמון האליזה עם ראש זרוע החדשנות של הנשיא עמנואל מקרון, שר האוצר לה-מר, שר הדיגיטל והחדשנות סדריק או ואישים נוספים.
לה-מר ציין את בניית היוניקורנים בהייטק הישראלי ואמר כי אחרי יציאת בריטניה מהאיחוד האירופי מכוונת פריז להפוך מוקד משיכה לסטארט-אפים.
מרגלית אמר בפגישה עם בכירים בבנקים הצרפים רוטשילד קרדיט אגריקול וביאנפי: "אני שמח על הפנייה של ממשלת צרפת ובראשם שר האוצר לה-מר וצמרת הכלכלה הצרפתית להקים בפריז את מרכז החדשנות הבינלאומי של Margalit Startup City כדי להפוך את פריז למקפצה הבאה של אירפה.הקמת מרכז החדשנות, על בסיס המודל שהקמנו בירושלים ובניו יורק, יחד עם סל הטבות של צרפת לעידוד השקעות יייצר פרק חדש בשיתוף הפעולה בין ישראל, צרפת והאיחוד האירופי דווקא בתקופה שאחרי הקרונה".