סגור
חיפוש

השווי של Gett צמח ב-15% בתוך רבעון אחד ל-2.2 מיליארד דולר

שוויה של אפליקציית המוניות הוערך בסוף 2020 ב-1.9 מיליארד דולר. החברה משרתת כיום כשליש מהחברות ברשימת ה-Fortune 500, בלמעלה מ-1,500 ערים ברחבי העולם


שוויה של אפלקיציית Gett עלה ברבעון הראשון של השנה בכ-15% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, ל-2.2 מיליארד דולר, כך עולה מדיווח של חברת ווסטוק (VNV), המשקיעה בחברה הישראלית.
בתקופה המדוברת מרבית אירופה וארה״ב היו תחת סגר בשל מגפת הקורונה. המשקיעה ווסטוק לא ציינה בדוח האם Gett עדיין בוחנת הנפקה.
2 צפייה בגלריה
Gett גט אפליקציה
Gett גט אפליקציה
אפליקתיית Gett
(צילום: Gett)
בדוח האחרון של החברה שסיכם את 2020 שוויה של Gett הוערך ב-1.9 מיליארד דולר. הערכת השווי העדכנית מייצגת ביטחון במעבר של Gett לפלטפורמת B2B (Business to Business) להסעות עבור חברות וארגונים. VNV מחזיקה ב-5.6% מהבעלות על Gett, לאחר שהשקיעה עד היום 58 מיליון דולר בחברה. ההשקעה הזו יותר מהכפילה את עצמה, ושווי האחזקות של VNV ב-Gett מוערך היום ב-124 מיליון דולר.
2 צפייה בגלריה
Gett גט
Gett גט
(צילום: Gett)
ברבעון הראשון של 2021, כשליש מנסיעות ה-B2B (עסקים המשווקים לעסקים אחרים) של החברה נעשו באמצעות חברות-שותפות. עם הצטרפותה של Curb כספקית, והמומנטום במעבר של Gett לשוק העסקי ולהפיכת הפלטפורמה שלה לכזו המיועדת לניהול הוצאות, הציפיה היא ששותפות של Gett, שלהן ציי רכב, יטפלו במרבית הנסיעות העסקיות שלה ברחבי העולם עד סוף 2021.
Gett משרתת כיום כשליש מהחברות ברשימת ה-Fortune 500, בלמעלה מ-1,500 ערים מסביב לעולם. פתרון ה-SaaS של Gett עבור המגזר העסקי מאפשר ללקוחותיה העסקיים של החברה ליהנות מגישה לשירותי רכב מגוונים ברכבי העולם כולו באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם חברות מובילות בתחום. מסייעות גם שותפויות אסטרטגיות עם חברות מובילות בתחום כגון ליפט, OLA ו- Curb איתם Gett כבר חתמה על הסכמי שיתוף פעולה.