סגור
חיפוש

חברת VisibleRisk של Team8 גייסה 25 מיליון דולר

את הגיוס הובילו Moody’s ו-Team8, שהקימו את החברה כיוזמה משותפת להערכת סיכוני סייבר בארגונים. החברה, שהוקמה ב-2019, מעסיקה 40 עובדים וסך גיוסיה עומד על כ-30 מיליון דולר. המנכ"ל דרק ואדלה: "תרגום שפת הסייבר למונחים מובנים למקבלי ההחלטות הופך לחשוב מאוד"

חברת VisibleRisk, שמתמחה בדירוג וניטור סיכוני סייבר, גייסה 25 מיליון דולר בסבב A. סבב הגיוס הובל על ידי Moody’s ו-Team8, שהקימו את החברה כיוזמה משותפת להערכת סיכוני הסייבר בארגונים.
VisibleRisk הוקמה בשנת 2019, במטרה ליצור סטנדרט עולמי למדידת סיכוני סייבר. היזמים העומדים בראש החברה הם דרק ואדלה, מייסד שותף ומנכ"ל החברה שטרם תפקידו הנוכחי היה ראש תחום סיכוני הסייבר במודי'ס העולמית; ויגאל ברגר, מייסד שותף המוביל את פעילות המו"פ והמוצר בישראל. החברה מעסיקה 40 עובדים, מתוכם 30 בישראל. סך גיוסי החברה עומד על כ-30 מיליון דולר.
פלטפורמת הניטור בזמן אמת של VisibleRisk מאפשרת למקבלי ההחלטות לעקוב ברציפות אחר דירוג סיכון הסייבר שלהם, תוך הבנת המצב הסביבתי, הכולל שימוש בטכנולוגיית אבטחת סייבר חדשות, יישום מדיניות ונהלים חדשים, וכן עמידה מול סיכוני סייבר אפשריים. פלטפורמת דירוג הסיכונים של החברה היא היחידה שמספקת תצוגה מקיפה ומובנית על החשיפה למתקפות סייבר בענף, ומשלבת מידע הוליסטי הנאסף מתוך החברה ומחוצה לה. כמו כן, המשתמשים בפלטפורמה של VisibleRisk אף יכולים לדמות תרחישים עתידיים שעשויים להשפיע על העסק במטרה לבחון את העמידות מפני הסיכון בסייבר.
1 צפייה בגלריה
מימין ממייסדי VisibleRisk יגאל ברגר ומייסד שותף ומנכ"ל דרק ואדלה
מימין ממייסדי VisibleRisk יגאל ברגר ומייסד שותף ומנכ"ל דרק ואדלה
מייסדי VisibleRisk, יגאל ברגר ודרק ואדלה
(צילום: דורון לצטר, יח"צ)
דרק ואדלה, מנכ"ל VisibleRisk, אמר: "ככל שהארגונים הופכים לדיגיטליים יותר ויותר, תרגום שפת הסייבר למונחים מובנים למקבלי החלטות שאינם בעלי מומחיות בתחום, הופך לחשוב מאוד כדי שיוכלו להמשיך להגיע לתובנות ולקבל החלטות בצורה מושכלת".
נדב צפריר, שותף מנהל בקבוצת Team8, מסר: "סיכוני אבטחת מידע וסיכונים עסקיים קשורים זה בזה, ורק על ידי בקרה נכונה על מערך האבטחה, תוך שמירה על פרודוקטיביות ופרטיות המידע, ארגונים יכולים להתגבר על אתגרי אבטחת המידע".