$
ספורט עולמי

דיווח: מסי הודיע על רצונו לעזוב את ברצלונה

ב-Tyc Sports בארגנטינה נמסר שהכוכב בן ה-33 אמר לראשי המועדון שאינו מעוניין להישאר וביקש לעזוב בחינם. לטענת הקבוצה, תוקף הסעיף המאפשר לו זאת פג ב-10 ביוני. עשוי לעבור ל-MLS בשל הקשיים בהם נתקלת מנצ'סטר סיטי במאמץ לצרפו

ynet 20:5625.08.20
ליונל מסי לא מעוניין להמשיך לשחק בברצלונה. ברשת Tyc Sports בארגנטינה דווח שהכוכב בן ה-33 הודיע לראשי המועדון על רצונו לעזוב.

 

 

 

כזכור, כבר לפני כמה שבועות פורסם ברחבי העולם שמסי שוקל להיפרד מהמועדון בו שיחק מאז היה בן 12 ושהוא עשוי לעשות זאת שנה לפני תום חוזהו. לאחר שבארסה הודחה בחצי גמר ליגת האלופות בעקבות תבוסה 8:2 משפילה לבאיירן מינכן, גברו ההערכות שהוא לא ימשיך.

 

 

ליונל מסי ליונל מסי צילום: אי פי איי

 

לאחרונה שוחח מסי עם מאמנה החדש של ברצלונה, רונאלד קומאן, וגם בה הוא לא הביע התלהבות להישאר. מסי מסוכסך עם ראשי המועדון ויחסיו עם הנשיא ג'וזפ מריה ברתומאו מתוחים מאוד, בייחוד אחרי שהשחקנים התבקשו להסכים לקיצוץ משמעותי בשכרם בעת משבר הקורונה.

 

מסי שוחח עם ההנהלה וביקש להשתחרר בחינם, דבר אותו הוא יכול לטענתו לעשות כעת, כשהעונה הסתיימה, על פי החוזה עליו הוא חתום. לטענת בארסה תוקף הסעיף פג ב-10 ביוני. כעת אמור השחקן לקבל החלטה היכן לשחק בשנותיו האחרונות בקריירה. בעבר הוא טען שישאף לעשות זאת בניואלס אולד בויס הארגנטינאית, קבוצת עיר הולדתו, אבל לאחרונה לא הביע התלהבות להתגורר במקום וציין שהוא מודאג מהתגברות הפשיעה בעיר רוסריו.

 

אחת האפשרויות היא שמסי יעבור לשחק בליגת ה-MLS האמריקאית ואפשרות נוספת היא מעבר לקטאר. מנצ'סטר סיטי הביע גם היא עניין לצרפו, אבל סעיף השחרור שלו (700 מיליון יורו) יקשה עליה לעשות זאת מבלי לעבור על חוקי הפייר פליי, דבר בו הואשמה לפני כמה חודשים ולבסוף הצליחה להתחמק מעונש השעייה מהמפעלים האירופיים. גם מנצ'סטר יונייטד ואינטר הוזכרו כמי שמעוניינות לצרפו.

 

כריסטיאנו רונאלדו התייחס היום למצבו של הפרעוש: "אם הייתי ברצלונה, לא הייתי נותן לו לעזוב בשום מקרה. יש לו יחסים מיוחדים עם המועדון והוא תמיד יאהב אותו. הוא עצבני מההדחה מליגת האלופות וזה מובן. לתת לשחקן הטוב ביותר שלך לעזוב זה לא הפתרון. ברצלונה צריכה לעשות משהו שונה לשנים הבאות. אני לא חושב שזה סביר שמסי יעזוב, במיוחד לאור המשבר הכלכלי באירופה".

 

נשיא בארסה לשעבר, ז'ואן לאפורטה, הסכים עם הפורטוגלי ושוב תקף את ההנהלה: "אני חושד שרוצים למכור את מסי ואם זה יקרה זו תהיה טעות היסטורית. אם מודיעים ללואיס סוארס בטלפון שלא רוצים אותו זה מראה על פחדנות וחוסר כבוד כלפי השחקן. ההתנהגות הזו לא מייצגת את המועדון ופוגעת בתדמית שלו".

 

 

x