שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ופוליטיקה

המועמדת לתפקיד המנכ"לית הראשונה של הפרמיירליג - מוותרת על הג'וב

סוזנה דינג', לשעבר בכירה בערוץ הטלוויזיה האמריקאי Discovery, לא תהיה המנכ"לית החדשה של הפרמיירליג. דינג', שבנובמבר קיבלה על עצמה את המשימה להיות המחליפה של ריצ'רד סקאדמור, הודיעה היום לפרמיירליג כי היא אינה מוכנה לתפקיד

שירות כלכליסט 21:3630.12.18

סוזנה דינג', לשעבר בכירה בערוץ הטלוויזיה האמריקאי Discovery, לא תהיה המנכ"לית החדשה של הפרמיירליג.

 

דינג', שבנובמבר קיבלה על עצמה את המשימה להיות המחליפה של ריצ'רד סקאדמור, הודיעה היום לפרמיירליג כי היא אינה מוכנה לתפקיד. לא ניתן הסבר מלא לסיבוב הפרסה שמטיל על הפרמיירליג משימת חיפוש מנכ"ל חדש.

 

סוזנה דינג' סוזנה דינג' צילום: גטי אימג'ס

 

 

"למרות המחויבות שלה לפרמיירליג בתחילת נובמבר, סוזנה דינג', הודיעה לוועדת המועמדויות של הפרמיירליג שהיא לא תיקח את תפקיד המנכ"ל" נמסר מהפרמיירליג. "הוועדה תתחיל מחדש את החיפוש ולא תהיה תגובה נוספת בנושא".

 

סקאדמור החזיק בתפקיד 19 שנה והודיע על עזיבתו לפני מספר חודשים. החלפתו על ידי דינג', 51, תוארה על ידי אנשי תקשורת ואנשי כדורגל כ"משב אוויר רענן" בכדורגל. דינג' היתה נשיאת Discovery's UK וערוץ דיסקבורי העולמי.

 

האתגרים של המנכ"ל הבא, יהיו להתמודד עם הברקזיט המתקרב לו יהיו השלכות על הכדורגל האנגלי, התמודדות עם ההצעות על הקמת הסופרליג האירופי, שינויים במבנה הסכם זכויות השידור הקולקטיבי ושינויים בדרישות הממשלה הבריטית להשקיע יותר בתשתיות המשחק בבריטניה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x