$
חסויות וזכויות שידור

יובנטוס חתמה על חוזה בשווי 408 מיליון יורו עם אדידס

מדובר בהארכת חוזה - מ-2021 עד שנת 2027, ובשדרוג משמעותי בתשלום של אדידס לקבוצה האיטלקית. החוזה המקורי הבטיח ליובנטוס סכום של 175.5 מיליון יורו

שירות כלכליסט 09:4423.12.18

 יובנטוס, אלופת איטליה ומוליכת הסריה A, חתמה על הארכת חוזה עם המלבישה הרשמית של המועדון - אדידס.

 

 

 

ההסכם של מילאן עם פומה הוא ההסכם חסות הלבוש השני הכי גדול באיטליה אחרי זה של אדידס עם יובנטוס. ההסכם של מילאן עם פומה הוא ההסכם חסות הלבוש השני הכי גדול באיטליה אחרי זה של אדידס עם יובנטוס. צילום: Marco Luzzani

 

 

יובנטוס, שחתמה על החוזה הראשוני עם אדידס ב-2015, חתמה על הארכת החוזה - משנת 2021 עד 2027. מדובר גם בשדרוג משמעותי בתשלום של אדידס לקבוצה האיטלקית. על פי הדיווחים, אדידס תשלם ליובה לפחות 408 מיליון יורו. זאת בעוד החוזה המקורי הבטיח ליובנטוס סכום ראשוני של 175.5 מיליון יורו (לא כולל בונוסים).

 

כמו כן, נודע שאדידס תשלם בונוס של 15 מיליון יורו ליובנטוס על העונה המוצלחת שלה על המגרש (אליפות, גביע והופעה בגמר ליגת האלופות) וכנראה גם על הפעולות של יובה מחוץ למגרש (בעיקר הבאתו של כריסטיאנו רונלדו, שהובילה למכירות רבות של חולצות יובנטוס).

 

בשלב זה, לא תהיה קבוצה איטלקית שבכלל מתקרבת להכנסות של יובנטוס מחסות לבוש. מילאן מקבלת מינימום של 15 מיליון יורו בשנה מפומה וככל הידוע, ההסכם הראשוני שלה עם החברה הגרמנית הוא לחמש שנים. מדובר בהסכם הלבוש השני בגודלו באיטליה.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x