$
רכישות

האם הפליקנס יעזבו את ניו אורלינס?

הבעלים, טום בנסון, הלך בסופ"ש לעולמו והיורשת שלו, אשתו גייל, מתכוונת ככל הנראה למכור את הפליקנס - מה שעלול לסיים את דרכה של הקבוצה ב"ביג' איזי", ניו אורלינס

שירות כלכליסט 15:2518.03.18

טום בנסון, הבעלים של ניו אורלינס פליקנס מה-NBA וניו אורלינס סיינטס מה-NFL, מת בסוף השבוע. בנסון בן 91 במותו, סבל מבעיות בריאותיות רבות בשנים האחרונות, אך הידיעות על מכירה אפשרית של הפלקינס מפתיעותן.

 

 

 

 

דיוויס. ניו אורלינס פליקנס. מה העתיד? דיוויס. ניו אורלינס פליקנס. מה העתיד? צילום: רויטרס

 

בנסון העביר את כל רכושו לזוגתו, גייל אשר עפ"י כמה מקורות מעוניינת למכור את הפליקנס - מה שעשוי לסיים את דרכה של הקבוצה ב"ביג' איזי", ניו אורלינס.

 

טום בנסון. מת בן 91 טום בנסון. מת בן 91 צילום: איי פי

 

למרות הכחשות מצד אנשיה של גייל, ב-NBA כבר יש שיחות לגבי מכירת המועדון במחיר הנושק ל-2 מיליארד דולר, בדומה למחיר של יוסטון רוקטס וברוקלין נטס, שנמכרו לאחרונה. ישנם גם מספר ערים מועמדות לקלוט את ניו אורלינס - ביניהן סיאטל, לאס וגאס, ונקובר ומקסיקו סיטי. לפי דיווח בוושינגטון פוסט "זה רק עניין של זמן עד שתגיע הצעה שבמינימום תהיה מפתה מספיק כדי לגרום לגייל בנסון לעזוב את ניו אורלינס".

 

ניו אורלינס היא אחת מהשווקים הקטנים ב-NBA מבחינת כדורסל ומותו של בנסון, שהתעקש להשאיר את הפליקנס בניו אורלינס, שם את העתיד של הפרנצ'ייז בעיקר בספק.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x