$
חסויות וזכויות שידור

לוס אנג'לס קליפרס תקבל 20 מיליון דולר בזכות "המחויבות המגדרית"

חברת Bumble שמפעילה אפליקציית דייטינג מותאמת לנשים, חתמה על הסכם חסות גופיה עם קבוצת ה-NBA

שירות כלכליסט 12:4707.03.18

חברת באמבל (Bumble) שמפעילה אפליקציית דייטינג מותאמת לנשים (הן עושות את "המהלך הראשון"), חתמה על הסכם חסות גופיה עם לוס אנג'לס קליפרס מליגת ה-NBA. באמבל תשלם 20 מיליון דולר לשלוש שנים, לפי סוכנות בלומברג. הסכם החסות גופיה הוא חלק מסוים בתוך הסכם שיתוף פעולה מקיף עם קבוצתו של סטיב באלמר, לשעבר מנכ"ל מיקרוסופט.

 

וויטני וולפה הרד, המייסדת של באמבל, אמרה שהיא יצרה את הקשר לקבוצה ול-NBA בגלל המחויבות של הקבוצה לגיוון- מגדרי. לקליפרס יש את מספר הנשים הגבוה ביותר בהנהלה מבין כל קבוצות ה-NBA. מי שמנהלת את הצד העסקי של הארגון היא ג'יליאן צוקר.

 

גופיה של לוס אנג'לס קליפרס עם החסות של באמבל גופיה של לוס אנג'לס קליפרס עם החסות של באמבל צילום: טוויטר

 

העונה הנוכחית היא הראשונה של ה-NBA עם חסויות על הגופיות. רוב הקבוצות חתמו על הסכם חסות גופיה עבור סכום שנע בין 5 מיליון דולר לשנה ל-20 מיליון דולר בשנה.

 

"ראינו הזדמנות ליצור משהו ביחד" אמרה וולפה הרד בראיון. "כשאתם רואים את הלוגו, המשמעות שלו גדולה יותר מלוגו. זה לוגו שמייצג הענקת הכוח לנשים".

 

ה-NBA, כארגון, עושה מאמצים גדולים כדי לייצר גיוון-מגדרי בהנהלות הקבוצה. לפי אוניברסיטת פלורידה שמחלקת הגיוון והאתיקה בספורט ב-NBA יש יותר מנהלות מאשר כל הליגות הספורט הראשיות האחרות בארה"ב. בשנה שעברה 127 מיליון אנשים צפו במשחק ה-NBA, כ-47% היו נשים - עלייה של 16% בצפייה נשית.

 

לבאמבל יש 29 מיליון משתמשים והיא בבעלות אנדריי אנדרייב, יזם רוסי ומייסד Badoo, אפליקציית דייטים פופולרית באירופה ואמריקה הלטינית.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x