$
ספורט עולמי

סימון ביילס: הותקפתי מינית ע"י רופא נבחרת ההתעמלות של ארה"ב

"גם אני אחת מניצולות רבות שנוצלו מינית ע"י לארי נאסאר. בבקשה האמינו לי שהיה הרבה יותר קשה לומר את הדברים בקול רם קודם, מאשר לכתוב אותם כעת", כתבה המתעמלת האמריקאית הבכירה בטוויטר

שירות כלכליסט 15:2016.01.18

סימון ביילס היא המתעמלת הבכירה הנוספת מנבחרת האתלטיקה האמריקאית הטוענת שהותקפה מינית ע"י רופא הנבחרת לשעבר לארי נאסאר. ביילס חשפה זאת בטוויטר ביום שני. עד כה טענו גם גבי דאגלס, אלי רייזמן ומקיילה מרוני שהותקפו מינית ע"י נאסאר.

 

 

סימון ביילס."לא ייאמן כמה קשה להרפות מהחוויות האלה ושובר את ליבי אף יותר לחשוב שבזמן שאני עובדת כדי להגשים את חלומי להשתתף בטוקיו 2020" סימון ביילס."לא ייאמן כמה קשה להרפות מהחוויות האלה ושובר את ליבי אף יותר לחשוב שבזמן שאני עובדת כדי להגשים את חלומי להשתתף בטוקיו 2020" צילום: גטי אימג'ס

 

"גם אני אחת מניצולות רבות שנוצלו מינית ע"י לארי נאסאר," כתבה ביילס. "בבקשה האמינו לי שהיה הרבה יותר קשה לומר את הדברים בקול רם קודם, מאשר לכתוב אותם כעת. יש הרבה סיבות בגללן נרתעתי מלשתף בסיפור שלי, אבל עכשיו אני יודעת שזו לא אשמתי."

 

יותר מ-140 נשים האשימו את נאסאר בניצול והטרדה מינית. לפי ה-USA Today, נאסאר יעמוד למשפט בגין שבע האשמות תקיפה מינית וצפוי להישפט למאסר עולם השבוע. נאסאר גם נשפט ל-60 שנה בכלא על סעיפי החזקת פורנוגרפיית ילדים.

 

"זה לא נורמלי לקבל כל יחס שהוא מרופא נבחרת ולהתייחס אליו כאל טיפול "מיוחד", כתבה ביילס. "התנהגות כזאת היא לגמרי בלתי מקובלת, דוחה ונצלנית, במיוחד כשהיא באה ממישהו שאמרו לך שעלייך לסמוך עליו."

 

נאסאר הואשם בכך שחדר לגופן של המתעמלות תחת מראית עין של טיפול.

 

"לא ייאמן כמה קשה להרפות מהחוויות האלה ושובר את ליבי אף יותר לחשוב שבזמן שאני עובדת כדי להגשים את חלומי להשתתף בטוקיו 2020, אאלץ לחזור לאותו מתקן אימונים בו נוצלתי."

 

אך ביילס אמרה גם שחוויותיה לא ימנעו ממנה להתחרות. "הבטחתי לעצמי שהסיפור שלי יהיה יותר גדול מזה ואני מבטיחה שלעולם לא אוותר. אתחרה עם כל הלב והנשמה בכל פעם שאכנס לאולם ההתעמלות. אני אוהבת את הספורט הזה יותר מדי ומעולם לא הייתי וותרנית. לא אתן לאיש אחד, ולאחרים שאפשרו לו לעשות את זה, לקחת את האהבה והשמחה שלי. "

בטל שלח
    לכל התגובות
    x