• תפריט
ספורט ישראלי

חברת ייעוץ תבחן את מצב הכדורגל הישראלי

בעקבות ההידרדרות בדירוג פיפ"א והעובדה שהנבחרת לא העפילה לטורניר גדול כבר 47 שנים, במשרד הספורט החליטו לבדוק את הבעיות בעזרת חברת "תפן". מירי רגב: "קיים צורך בבדיקה מעמיקה של הסיבות לכישלון"

משה שיימן, ynet 17:2421.11.17
כנראה שדירוג פיפ"א שיתפרסם בעוד יומיים (ה') ויציב לראשונה בהיסטוריה את נבחרת ישראל (98) מתחת לפלסטין (82) בדירוג העולמי עשה את שלו. שרת הספורט מירי רגב הודיעה היום כי "תפן", חברת ייעוץ בינלאומית, תסייע לבחינת ענף הכדורגל הישראלי.

 

 

 

"הכדורגל הוא הענף הפופולרי בישראל ובעולם, הוא יכול וצריך להיות מקור לגאווה לאומית", מסרה רגב. "הכדורגל זוכה לתקצוב הגבוה ביותר מבין כל ענפי הספורט, אך כבר 47 שנים הנבחרת לא העפילה לטורניר בינלאומי".

 

עוד כישלון. נבחרת ישראל עוד כישלון. נבחרת ישראל צילום: עוז מועלם

 

שרת הספורט הוסיפה: "לאור המצב המשברי, כפי שהשתקף בכישלון המהדהד של הנבחרת בקמפיין האחרון ובהידרדרות בדירוג העולמי, קיים הצורך המיידי בבדיקה מעמיקה של הסיבות לכישלון".

 

 

 

"אינני יכולה לעצום עיניים, לאור המציאות העגומה אליה הגיע הענף אני מחויבת לפעול כדי להביא בשורה לחובבי הכדורגל בישראל".

החברה תהיה בלתי תלויה ותתבקש להכין מסמך שיהווה בסיס עבודה להבראת הענף. היא תסייע ביצירת קשר עם חברות זרות המתמחות בנושא ופעלו בעבר עם התאחדויות שונות ברחבי העולם. מבין האפשרויות שיוצעו תיבחר חברה אחת באמצעות מכרז, וזו תספק דו"ח כיצד להחזיר את הנבחרות הלאומיות למסלול של הישגים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x