• תפריט
ספורט עולמי

בזמן אליפות ארה"ב הפתוחה: פריטים בשווי 400 אלף דולר נגנבו מביתה של ונוס וויליאמס

שלושה חודשים לאחר שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קשה, ובזמן ששיחקה בטורניר הגרנד סלאם בקווינס, נפרצה האחוזה של הטניסאית האמריקאית המדורגת חמישית בעולם

שירות כלכליסט 15:1917.11.17

שודדים פרצו לביתה בפלורידה של כוכבת הטניס ונוס וויליאמס, ושדדו פריטים בשווי כולל של 400 אלף דולר, בזמן שוויליאמס שהתה בטורניר United States Open בקיץ. כך הודיעה משטרת פלורידה אתמול (ה').

 

 

 

ביתה של וויליאמס - אחוזה ששטחה הוא 929 מ"ר, היושבת בשכונה סגורה בפאלם ביץ' גרדנס - נפרץ בין ה-1 ל-5 בספטמבר כשהתחרתה באליפות הפתוחה של אמריקה בפלאשינג מדוס בקווינס.

 

לא ידוע מהם הפריטים שנלקחו משום שהמשטרה צנזרה את הדוח. וויליאמס העפילה לחצי הגמר שם הפסידה ליריבתה סלואן סטפנס. וויליאמס רכשה את הנכס בפלורידה, הגובל במגרש גולף, לפני כמעט שני עשורים. האזור הוא ביתם של לא מעט כוכבי ספורט, ובכללם אחותה, סרינה ווליאמס.

 

ונוס וויליאמס ונוס וויליאמס צילום: איי פי

 

 

הפריצה ארעה שלושה חודשים לאחר שוויליאמס הייתה מעורבת בתאונת רכב קטלנית ליד ביתה. בזמן שנהגה במהירות של כ-7 קמ"ש, התנגש רכבה ברכב אחר שחצה את הצומת שבו הייתה. בתחילה הואשמה ווליאמס בנהיגה באור אדום ובגרימת התאונה אולם לאחר מכן, הודיעה המשטרה שעל פי הנראה בסרטון המעקב של המצלמות הממוקמות בצומת, ניתן לראות שהיא נכנסה לצומת כחוק. שבועיים לאחר התאונה, מת מפצעיו נוסע ברכב השני, ג'רום בארסון, ומנהלי עזבונו תבעו את וויליאמס בגין נהיגה פרועה.

 

וויליאמס גרפה כבר 7 ניצחונות בתחרויות "גראנד סלאם" והיא מדורגת חמישית בעולם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x