• תפריט
ספורט ופוליטיקה

פיפ"א שוקלת פחות פגרות במהלך העונות של הליגות המקומיות

הגוף המנהל את הכדורגל העולמי מנסה לאזן בין תחרויות הקבוצות והנבחרות. כיום במהלך עונה יש ארבע פגרות, ומאמני מנצ'סטר יונייטד וארסנל הביעו ביקורת על מועד הפגרה הנוכחית - שחלה בזמן שהשחקנים מפגינים ביצועים מוצלחים

שירות כלכליסט 14:4808.10.17
פיפ"א שוקלת להשיק הפסקות ארוכות יותר אך תכופות פחות לצרכי משחקי הנבחרות במהלך העונות של הליגות המקומיות.

 

הגוף המנהל את הכדורגל העולמי, מחפש למצוא דרך לאזן בין תחרויות הקבוצות והנבחרות, עם זאת התהליך הוא רק בתחילתו. הגוף המנהל את הכדורגל העולמי, מחפש למצוא דרך לאזן בין תחרויות הקבוצות והנבחרות, עם זאת התהליך הוא רק בתחילתו. צילום: אי פי איי

 

הגוף המנהל את הכדורגל העולמי, מחפש למצוא דרך לאזן בין תחרויות הקבוצות והנבחרות. עם זאת, התהליך הוא רק בתחילתו.

 

כיום יש במהלך עונה ארבע פגרות - של שבועיים כל אחת. הליגות נמצאות כבר בפגרה השנייה שלהן העונה, כשהבאות מתוכננות לנובמבר ולמרץ.

 

תאריכי הפגרות עבור משחקי הנבחרות קבועים כבר עד 2024, זאת אלא אם בעלי העניין - המועדונים, הליגות וערוצי השידור - יסכימו לשינויים.

 

מאמן מנצ'סטר יונייטד ז'וזה מוריניו ומאמן ארסנל ארסן וגנר כבר העבירו ביקורת על מועד פגרת אוקטובר, שיצאה בעוד שחקני הקבוצות מפגינים כושר וביצועים מוצלחים.

 

ביוני הודיעה מועצת התאחדות הכדורגל הבינלאומית (International Football Association Board) כי היא שוקלת לקצר כל מחצית ל-30 דקות, וכן הציעה לאפשר לשחקנים לכדרר את הכדור (dribble) בזמן לקיחת כדור חופשי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x