$
חסויות וזכויות שידור

לוס אנג'לס לייקרס חתמה על הסכם חסות גופייה השני הכי יקר בליגה

הקבוצה חתמה על חוזה עם וויש (Wish), חברת מסחר מקוון מסן פרנסיסקו. שווי החוזה לשלוש שנים עומד על בין 12 ל-14 מיליון דולר בשנה

שירות כלכליסט 17:5424.09.17
לפני כמה שבועות קבוצת ה-NBA גולדן סטייט ווריורס עשתה היסטוריה כשחתמה על חוזה חסות הגופייה היקר ביותר בליגה. במסגרת החוזה תרוויח הקבוצה קרוב ל-20 מיליון דולר בשנה עבור פרסום חברת הטכנולוגיה היפנית, ראקוטן.

 

 

 

 

בדומה להסכם של הווריורס עם ראקוטן, השותפות של הלייקרס עם וויש כוללת גם מתן חסות לדברים נוספים הקשורים לקבוצה, כמו מתקן האימונים. בדומה להסכם של הווריורס עם ראקוטן, השותפות של הלייקרס עם וויש כוללת גם מתן חסות לדברים נוספים הקשורים לקבוצה, כמו מתקן האימונים.

 

כעת, קבוצה גדולה נוספת בליגה חתמה על חוזה יקר. לוס אנג'לס לייקרס חתמו על חוזה עם וויש (Wish), חברת מסחר מקוון מסן פרנסיסקו. שווי החוזה לשלוש שנים עומד על בין 12-14 מיליון דולר בשנה.

 

סמל החברה המעוצב יופיע על הגופיות ממול לסמל של נייקי. העיצוב של האות W גורם לשם להיראות כמו swish, שמתאים לקבוצת כדורסל.

 

בדומה להסכם של הווריורס עם ראקוטן, השותפות של הלייקרס עם וויש כוללת גם מתן חסות לדברים נוספים הקשורים לקבוצה, כמו מתקן האימונים.

 

 בינתיים בישראל, "פרשקובסקי" חברת הנדל"ן אשר החלה בפרויקט פינוי בינוי גדול בחיפה, תאמץ השנה את הפועל חיפה בכדורסל בהיקף של 400 אלף שקל בשנה. תלוי בונוסים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x