ספורט עולמי

הערב השמח של הווריירס: שמפניה ב-180 אלף דולר ומושבים ב-133 אלף דולר

שחקני גולדן סטייט חגגו את אליפות ה-NBA עם מה שנראה כמו חגיגה סטנדרטית לחלוטין של אליפות - מקלחות אלכוהול ומשקפי סקי. אך מבט מקרוב מגלה תמונה שונה

שירות כלכליסט 16:4113.06.17

שחקני גולדן סטייט ווריירס חגגו את אליפות ה-NBש השנייה שלהם בשלוש שנים, עם מה שנראה כמו חגיגה סטנדרטית לחלוטין של אליפות - מקלחות אלוכהול ומשקפי סקי שמגנות על העיניים. אולם, מבט קרוב יותר, מגלה שהאלכוהול שהותז בחדר ההלבשה לא היה "רגיל".

 

 

 

 

שחקני גולדן סטייט חוגגים. הכיסאות נמכרו על ידי בעלי מנוי והווריירס אישרו את המכירה. לפי דארן רובל מ-ESPN נמכרו גם שני מושבים ב-90 אלף דולר ושני מושבים ב-82 אלף דולר שחקני גולדן סטייט חוגגים. הכיסאות נמכרו על ידי בעלי מנוי והווריירס אישרו את המכירה. לפי דארן רובל מ-ESPN נמכרו גם שני מושבים ב-90 אלף דולר ושני מושבים ב-82 אלף דולר

 

לפי דארן רובן מ-ESPN, הווריירס רכשו 150 בקבוקי שמפניה מיוחדים - מהדורה מוגבלת - בשם Moët Impérial Golden. עלות כל בקבוק עמדה על 1,200 דולר לפחות. כלומר, 180 אלף דולר לפחות על שמפניה, שברובה גמרה את הערב על הרצפה.

 

לא ש-180 אלף הדולר הללו יעשו נזק לארגון של הווריירס - שהכניסו לפחות 12 מיליון דולר מהמשחק החמישי בגמר. כמו כן, לפי דיווח ב-ESPN היה גם מישהו ששילם סכום שיא של 130 אלף דולר על שני כיסאות בצדי המגרש באורקל ארנה. מדובר על סכום שיא למכירה.

 

הכיסאות נמכרו על ידי בעלי מנוי והווריירס אישרו את המכירה. לפי דארן רובל מ-ESPN, נמכרו גם שני מושבים ב-90 אלף דולר ושני מושבים ב-82 אלף דולר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x