שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ישראלי

סתיו שחם מוותר על הבעלות בהפועל כפר סבא

אחרי ארבע שנים, הבעלים של הקבוצה שירדה לליגה הלאומית החליט להעביר את מניותיו ללא תמורה לעמותת האוהדים: "הגיע הרגע לחזור לחיי העסקיים והפרטיים". גם פליקס נעים שוקל את דרכו

וויסאם גוטאני, ynet 14:5412.06.17

אחרי ארבע שנים, סתיו שחם החליט לעזוב את הפועל כפר סבא. הבעלים של הקבוצה שירדה לליגה הלאומית פרסם היום (ב') פוסט בו הודיע כי החליט להעביר ללא תמורה את מניותיו במועדון לעמותת האוהדים.

 

 

שחם כתב בפייסבוק: "אחרי ארבע שנות עשייה מאוד אינטנסיבית מהבחינה האישית שלי, אני מרגיש שהגיע הרגע בו אני צריך להמשיך הלאה ולחזור לחיי העסקיים והפרטיים. במהלך ארבע שנים נפלאות ביחד, עלינו מליגה א' צפון לליגת העל, בילינו שתי עונות בליגת העל ובסופן ירדנו לצערי ללאומית. שיקמנו את מחלקת הנוער מקצועית וחינוכית – והיום יש לנו מחלקה לתפארת עם מרבית הקבוצות בליגות העל בשנתונים שלהן. הקמנו בית ספר לכדורגל המהווה מודל וחיקוי בענף הכדורגל עם למעלה מ – 1,600 ילדים וילדות. 

סתיו שחם סתיו שחם צילום: סיוון פרץ

 

"הקמנו מחלקת נשים במועדון הכוללת כבר למעלה מ-200 נשים, נערות וילדות. זכינו השנה במגן הכבוד כמועדון פורץ דרך בכדורגל הישראלי מידי נשיא המדינה. דורגנו במקום השמיני בטבלת הרייטינג הטלוויזיוני בעונה החולפת – הישג יוצא דופן. המועדון מעסיק כיום למעלה מ – 100 עובדים, מפרנס בכבוד 100 משפחות בישראל. המועדון מתנהל כחברה עסקית לכל דבר, מייצר לעצמו הכנסות, ומתנהל בצורה יוצאת מן הכלל".

 

שחם הוסיף: "מבחינתי האישית – הקמתי פה משהו גדול, משהו שאני גאה בו, ותמיד אהיה גאה בו - לטובת אוהדי הפועל כפר סבא ולטובת הקהילה בעיר כפר סבא. הנני עומד כאן לפניכם כאדם פרטי, שבארבע השנים האחרונות השקיע מרצונו החופשי, מהונו, מזמנו, באהבה גדולה, וגם אם שגה לעתים, הקריב את כל כולו למען הפועל כפר סבא והקהילה. החלטתי להגשים לאוהדי הפועל כפר סבא את החלום להיות הבעלים של המועדון, ולהעביר את מניותיי במועדון ללא תמורה לידי עמותת האוהדים הלב הירוק. כולי תקווה שהעמותה תדע להמשיך את הדרך והיסודות אשר הנחתי במועדון הנפלא הזה. קבעתי עם נציגי ועד העמותה למחר על מנת לסכם את העברת מניותי במועדון לידיהם. שלכם תמיד באהבה גדולה, סתיו שחם". גם המאמן פליקס נעים שוקל את דרכו במועדון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x