$
אירועי ספורט

הזוכה ברולאן גארוס הגדילה את הכנסותיה ב-85%

ילנה אוסטפנקו השלימה אמש את סיפור הסינדרלה שלה וזכתה בגרנד סלאם ראשון בקריירה עם קאמבק גדול מול הפייבוריטית לזכייה בטורניר

שירות כלכליסט 14:2011.06.17

ילנה אוסטפנקו השלימה אמש את סיפור הסינדרלה שלה וזכתה בגרנד סלאם ראשון בקריירה עם קאמבק גדול מול הפייבוריטית לזכייה ברולאן גארוס, סימונה האלפ הרומניה. זו הזכייה הראשונה של לא מדורגת ברולן גארוס מאז 1933.

עד אתמול הרוויחה כ-1 מיליון יורו בסך הכל (1.3 מיליון דולר). היא הגדילה את הכנסותיה מהקריירה הקצרה ב-85% בזכות הניצחון הזה, הראשון שלא מדורגת ברולן גארוס מאז 1933. עד אתמול הרוויחה כ-1 מיליון יורו בסך הכל (1.3 מיליון דולר). היא הגדילה את הכנסותיה מהקריירה הקצרה ב-85% בזכות הניצחון הזה, הראשון שלא מדורגת ברולן גארוס מאז 1933. צילום: אם סי טי

 

השחקנית הלטבית בת ה-20 הרוויחה אמש 2.1 מיליון יורו (2.4 מיליון דולר) מזכייתה בגרנד סלאם הצרפתי. בכך כמעט הכפילה את ההכנסות שלה מכספיי זכייה בטניס.

 

עד אתמול הרוויחה כמיליון יורו בסך הכל (1.3 מיליון דולר) בקריירה שלה. כך שבעקבות הניצחון בגמר הגדילה את הכנסותיה מטניס ב-85%. 

 

מארגני הטורניר העלו השנה את סכום הזכיות ב-4 מיליון יורו ל-36 מיליון יורו, שמחלוקים בין כל השחקנים. המנצח/ת השנה זוכים "רק" ב-100 אלף יורו יותר מאשר המנצחים בעונה שעברה.

 

היום רפאל נדאל בעל סיכוי טוב לזכות בתואר העשירי שלו ברולאן גארוס. הוא זכה ב-14.4 מיליון דולר על מגרשי החימר של אליפות צרפת הפתוחה, שהם שווי ערך לכ-20% מסך הפרסים שבהם זכה בקריירה שלו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x