$
ספורט עולמי

לעבור מסן דייגו ללוס אנג'לס - משימה בלתי אפשרית

קבוצת הפוטבול סן דייגו צ'רג'רס מעוניינת להעביר את מתקן האימונים ואת המשרדים לעיר הצפונית, אך בצעד של נאמנות התחייבו 22 חברות הובלה בסן דייגו לא להעבירה. לא עוזבים את העיר, גרסת קליפורניה

שירות כלכליסט 15:0218.01.17

קבוצת הפוטבול הצ'רג'רס מהעיר סן דייגו בארה"ב הודיעה שהיא עוברת ללוס אנג'לס, וכעת היא צריכה להתמודד עם המשימה עצמה. הצ'רג'רס מעבירים משרדים ומתקן אימונים. פירוש הדבר שעליהם לארוז ולשלח את כל ציוד האימונים, המחשבים והמסמכים. מדובר בחפצים שנאספו לאורך 55 שנים. לשם כך הם יצטרכו לשכור חברת הובלה. אולם, מסתבר שכשאתה רוצה לעזוב עיר מלאה באוהדים, מציאת חברה כזו היא לא סיפור של מה בכך.

 

 

 

מלבד החברות בסן דייגו, גם חברות ההובלה בלוס אנג'לס מצטרפות למאבק מלבד החברות בסן דייגו, גם חברות ההובלה בלוס אנג'לס מצטרפות למאבק צילום: רויטרס

 

"ישבנו וחשבנו לעצמנו על המעבר הפיזי של הצ'רג'רס", סיפר ריאן צ'רלס, ראש מחלקת המכירות והשיווק ב-www.HireAHelper.com. "חשבנו שאנחנו לא נרצה לקחת חלק בזה, במיוחד בהתחשב בכך שנולדנו וגדלנו בסן דייגו ואנחנו אוהדים של הצ'רג'רס כל חיינו". צ'רלס שאל את החברות הרשומות ברשת של Hire A Helper (תעסיק עוזר) האם יסרבו לסייע למעבר של הצ'רג'רס, וכולם ענו שכן. המהלך לא נעצר שם. "חברות הובלה אחרות, העמיתים שלנו, גם לא ירצו לעשות זאת", הוסיף צ'רלס. "זה יהיה מאוד נחמד אם כולנו נתאחד ונסרב לעשות זאת".

 

לשם כך, התחיל צ'רלס להתקשר לחברות ההובלה האחרות ולהציע להן את הרעיון. התגובה הייתה מפתיעה... בקטע טוב. "המשוב היה מיידי וחיובי", הוא אומר. "היו גיחוכים, אנשים צחקו, חלק מהחבר'ה אמרו שהם לא יסכימו להעביר אותם גם עבור סכומים גבוהים".

 

סכום ההעברה קרוב לוודאי שיהיה גבוה מ-100 אלף דולר, לכך יש להוסיף את הצוות והשחקנים שיש להטיס. כך שמדובר בשכר גבוה במיוחד שהחברות הללו מוכנות לוותר עליו לשם העקרונות.  נכון לתחילת השבוע הנוכחי, 22 חברות הובלה בסן דייגו כבר התחייבו שלא להעביר את הצ'רג'רס צפונה, וחברות נוספות צפויות להצטרף בימים הקרובים.

 

המחאה התפשטה ללוס אנג'לס

 

בינתיים, צ'רלס שולח מייל בעניין לכל חברה שעולה על דעתו. "זה מרגיש כמו קו ההגנה האחרון. אנחנו מעבירים את המסר האחרון הזה של נאמנות לסן דייגו צ'רג'רס", הכריז. מלבד החברות בסן דייגו, גם חברות ההובלה בלוס אנג'לס מצטרפות למאבק. "ברגע שהתחלנו לשמוע את הסנטימנט מלוס אנג'לס, את הטענות שהקבוצה לא רצויה שם, הבנו שבטח יש חברות בלוס אנג'לס שלא ירצו להעביר אותם. פנינו אליהן, וכבר יש 5 חברות הובלה בלוס אנג'לס שהסכימו להצטרף אלינו ולא יעבירו אותם ללוס אנג'לס".

 

לא כל חברות ההובלה כמובן ייקחו חלק במחאה, אך יהיו מספיק מהן כדי להראות למשפחות ספאנוס עד כמה מאוכזבים האוהדים. האחווה שהם מפגינים היא נקודת האור היחידה מבחינתם במצב. "זו הצהרת נאמנות מעולה, זה בטוח", מסכם צ'רלס.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x