$
ספורט עולמי

קבוצת המחאה נגד מנצ'סטר יונייטד על סף קריסה?

"יונייטד אוף מנצ'סטר", שהוקמה בשנת 2005 כמחאה נגד הבעלות של משפחת גלייזר על מנצ'סטר יונייטד וכנגד צבירת חובות, תצטרך לבקש אישור להיכנס לאובר דראפט בשביל לתקן את מצבה הפיננסי ה"מדאיג"

שירות כלכליסט 10:1328.11.16

קבוצת המחאה "יונייטד אוף מנצ'סטר" תצטרך לבקש אישור להיכנס לאובר דראפט על מנת לתקן את מצבה הפיננסי ה"מדאיג". הקבוצה המשחקת בנשיונל ליגה צפון (National League North), הוקמה ב-2005 כמחאה נגד הבעלות של משפחת גלייזר על מנצ'סטר יונייטד מהפרמיירליג, וככזו היא נגד צבירת חובות.

 

 

 

כיום, יותר מעשור אחרי הקמתה, הקבוצה נאבקת לעמוד ביעדים הפיננסיים שלה. "הנתונים הפיננסיים שלנו פספסו את היעד בכמה תחומים", נמסר בהודעה לחברים. "הדירקטוריון חייב להתריע בפני האוהדים על האפשרות שהמועדון יצטרך לקבל אישור להיכנס לאובר דראפט בסביבות דצמבר 2016. אנחנו נמצאים במצב פיננסי מדאיג".

בנוסף לאישור להיכנס למינוס, המועדון צפוי לדווח השנה על הפסד ולא יוכל לעמוד בהתחייבויות שלו לפיתוח נוסף של המגרש בברואדהרסט פארק בסוף העונה בנוסף לאישור להיכנס למינוס, המועדון צפוי לדווח השנה על הפסד ולא יוכל לעמוד בהתחייבויות שלו לפיתוח נוסף של המגרש בברואדהרסט פארק בסוף העונה

  

בנוסף לאישור להיכנס למינוס, המועדון צפוי לדווח השנה על הפסד ולא יוכל לעמוד בהתחייבויותיו לפיתוח נוסף של המגרש בברואדהרסט פארק בסוף העונה. בין הסיבות למצב הפיננסי הרעוע, נמנו מבנה לעובדים שהוגדר כ"לא ראוי לשימוש" ותוכנית פיננסית "לא מציאותית" עבור עונת 2015-16 ומעבר לה.

 

במועדון קיוו להימנע מתרחיש עגום שכזה כשמינו דירקטוריון חדש בקיץ, שסיים תקופה של ריבים פנימיים והתפטרויות של דמויות בולטות. באותה תקופה, בכירים בקבוצה הביעו אופטימיות לגבי עונה הנוכחית, השנייה של הקבוצה בברואדהרסט פארק, שעלתה 6.3 מיליון ליש"ט. אולם, הנוכחות הממוצעת במגרשים נפלה מ-3,208 ל-2,440 איש. בנוסף, המועדון לא הצליח לשחזר את ההצלחה של העונה הקודמת, אז הגיע עד לסיבוב הראשון של הגביע (first round proper of the FA Cup), שהכניס לקופתה 150 אלף ליש"ט.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x