$
חסויות וזכויות שידור

אחרי הבחירות: הרייטינג של ה-NFL מתאושש

הצלחתה של דאלאס קאובויס הובילה ל-35 מיליון צופים במשחק חג ההודיה שלה. המשחק ששודר בפוקס הוא הנצפה ביותר בהיסטוריה של העונה סדירה

שירות כלכליסט 15:1127.11.16

דאלאס קאובויס שיפרו את המאזן שלהם, שעומד כעת על 10-1, זאת לאחר ניצחון בתוצאה 31-26 על וושינגטון ביום חמישי. המשחק זכה גם לנתוני רייטינג גבוהים. על פי פוקס ספורטס, צפו במשחק שהתקיים בחג ההודיה 35.1 מיליון צופים, שהפכו אותו למשחק בעונה הסדירה הנצפה ביותר ברשת. הרייטינג המדרדר של הליגה הפך לנושא דיון מרכזי העונה, אף שבנובמבר נרשמה עלייה. לפני מספר חודשים נרשמה הפתעה כשהמשחק החמישי בבייסבול בוורלד סיריס השיג נתוני רייטינג טובים יותר לעומת משחק הפוטבול בין הקאובויז ופילדלפיה איגלז, ששודר ביום ראשון בערב. 

ככל הקאובויס מופיעים יותר בטלוויזיה, מספר הצופים גדל ככל הקאובויס מופיעים יותר בטלוויזיה, מספר הצופים גדל צילום: אם סי טי

 

עם זאת, במרבית המקרים הקאבויס הם דרך טובה לפתור בעיית רייטינג.

 

ב-2015, שלושת המשחקים עם הרייטינג הגבוה ביותר בעונה כללו את הקבוצה, ביניהם גם משחק חג ההודיה נגד קרולינה פנתרס, שמשך בממוצע 32.5 מיליון צופים ל-CBS. המשחקים הללו השיגו צופים רבים, זאת על אף שדאלאס חוותה עונה לא מוצלחת, וסיימה עם מאזן של 4-12.

 

כעת כשדאק פרסקוט ואזקיאל אליוט הפכו את דאלאס לאחת הקבוצה המלהיבות והמהנות בליגה, מספר הצופים רק הולך וגדל. לפני יום חמישי, המשחק הנצפה ביותר העונה היה המשחק מהשבוע העשירי בין הקאובויז ופיטסבורג סטילרס, שמשך בממוצע 28.8 מיליון צופים.

 

במשחק ביום חמישי פרסקוט ואליוט השיגו יחד 4 טאצ'דאונים, והדאלאס התקרבו בצעד נוסף להבטחת מקומם בפלייאוף. לקבוצה מתוכננים משחקים בשעות הפריים טיים בשלושה מבין ארבעת השבועות הבאים.

 

מדובר בחדשות טובות עבור ה-NFL, מכיוון שככל הקאובויס מופיעים יותר בטלוויזיה, כך יצפו במשחקים יותר צופים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x