$
ריו 2016
אוריאל דסקל אולימפיאדה ריו 2016, צילום: אוראל כהן

פייסבוק באולימפיאדה: יוסיין בולט, מייקל פלפס וזאק אפרון הכי מדוברים

פייסבוק פרסמו את הנתונים מהאולימפיאדה בריו דה ז'נרו, לפיהם 277 מיליון איש יצרו 1.5 מיליארד אינטראקציות בין התאריכים 5 באוגוסט ל-21 באוגוסט. כמה צפו בשידור החי של מייקל פלפס?

שירות כלכליסט 19:2022.08.16

פייסבוק פרסמו את הנתונים מהאולימפיאדה בריו דה ז'נרו. לפי הנתונים 277 מיליון איש יצרו 1.5 מיליארד אינטראקציות בין התאריכים 5 באוגוסט ל-21 באוגוסט.

  

 

טקס הסיום בריו. המדינות "הרועשות" ביותר מבחינת אינטראקציות בפייסבוק היו ברזיל, ארה"ב, בריטניה, מקסיקו והודו טקס הסיום בריו. המדינות "הרועשות" ביותר מבחינת אינטראקציות בפייסבוק היו ברזיל, ארה"ב, בריטניה, מקסיקו והודו צילום: גטי אימג'ס

 

המדינות "הרועשות" ביותר מבחינת אינטראקציות בפייסבוק היו ברזיל, ארה"ב, בריטניה, מקסיקו והודו.

 

הפוסטים האולימפיים שהשיגו הכי הרבה אינטראקציות - לייקים, תגובות ושיתופים (לא כולל וידאו) היו של כריסטיאנו רונלדו מברך את יוסיין בולט על זכייתו במדליות הזהב, פוסט של ניימאר שחוגג את הזכייה בזהב בטורניר הכדורגל האולימפי, פוסט של ראש ממשלת הודו , נארנדרה מודי מברך את זוכת מדליית הכסף ההודית PV סינדו, פוסט של השחקן ההוליוודי זאק אפרון מפתיע את סימון ביילס בריו, ופוסט של יוסיין בולט בעצמו בצילום עם הזהב. אגב, הפוסט שהשיג הכי הרבה "לבבות", כלומר הכי אהוב, היה של אפרון.

 

הספורטאים המדוברים באולימפיאדה היו, לפי הסדר: מייקל פלפס, יוסיין בולט, ניימאר, סימון ביילס וקייטי לדקי. ענפי הספורט המדוברים ביותר בפייסבוק היו שחייה, התעמלות מכשירים, אתלטיקה קלה, כדורגל וכדורעף חופים.

 

מייקל פלפס השתמש באופציית השידור בלייב בפייסבוק במה שהיה וידאו הלייב הנצפה ביותר באולימפיאדה - 3.7 מיליון איש צפו בו מדבר על פרישתו הצפויה לפני המשחה האולימפי האחרון שלו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x