רכישות

העלות האמיתית של פוגבה: יותר מ-190 מיליון ליש"ט

לאחר שפורסם כי מנצ'סטר יונייטד תשלם עבור העברתו הסנסציונית של פוגבה כ-110 מיליון ליש"ט, מסתבר שהסכום גבוה אפילו יותר

שירות כלכליסט 15:5309.08.16
מנצ'סטר יונייטד תשלם 190 מיליון ליש"ט עבור העברתו הסנסציונית של פול פוגבה בחזרה לאולד טראפורד - סכום גבוה יותר מהעלות שפורסמה בעת ההודעה על העברתו. פוגבה (23) חתם על חוזה לחמש שנים ואמש הוצג כשחקן מנצ'סטר יונייטד. יונייטד הגיעה להסכם עם האלופה האיטלקית, יובנטוס, במסגרתו תשלם סכום שיא של 89 מיליון ליש"ט, עם 4.2 מיליון ליש"ט פוטנציאליים שיועברו בהמשך.  

 

 

 

פול פוגבה במדי מנצ'סטר יונייטד. הסוכן יקבל לפחות 18 מיליון ליש"ט פול פוגבה במדי מנצ'סטר יונייטד. הסוכן יקבל לפחות 18 מיליון ליש"ט קרדיט: טוויטר מנצ'סטר יונייטד

 

 

בנוסף לדמי ההעברה שישלמו ליובנטוס, השדים האדומים ישלמו גם 100% מהתשלום לסוכנו של פוגבה, מינו ראיולה, שהסכים לעמלה של 20% כשפוגבה הצרפתי חתם על החוזה האחרון שלו ב-2014.

 

לפי הדיווחים, אד וודוורד, סגן יו"ר יונייטד ניסה לפתוח מחדש את שכרו של ראיולה שעומד על 18.6 מיליון ליש"ט לפחות. .

 

פוגבה (23) הסכים לחבילת שכר עצומה של 300 אלף ליש"ט בשבוע כולל בונוסים, ויהפוך לשחקן המרוויח ביותר של הקבוצה לצידו של הקפטן ווין רוני.

 

פירוש הדבר שהקשר הצרפתי ירוויח 15.6 מיליון ליש"ט בשנה וסכום של 78 מיליון ליש"ט לאורך חמש שנות החוזה, זאת במידה ויפעיל את כל תשלומי הבונוסים בחוזה.

 

כך שהסכום הכולל של ההשקעה של יונייטד בהבאתו של פוגבה עומד על 190 מיליון ליש"ט, כשביונייטד מקווים שתארים וחוזים מסחריים יוכיחו שהחוזה משתלם.

 

פוגבה עזב את יונייטד ב-2012 לטובת יובנטוס עבור שכר של 800 אלף ליש"ט לאחר שנהייה מתוסכל מהיעדר הזדמנויות לשחק תחת המאמן סר אלכס פרגוסון.

 

ביונייטד יצאו במסע רכש בחלון ההעברות האחרון, זאת על אף שלא הצליחו להעפיל לליגת האלופות. המאמן החדש ז'וזה מוריניו הגדיר את פוגבה כרביעי ואחרון ברשימת ההחתמות שלו, והוא מצטרף לזלאטן איברהימוביץ', הנריק מחיטריאן ואריק בייל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x