$
ספורט עולמי

גם העונה: דרמשטאט תעניק מנויים בחינם לאוהדים מובטלים

מועדון הכדורגל מהבונדסליגה הגרמנית, SV דרמשטאט 98, הודיע כי ימשיך במסורת, וזאת למרות שהמועדון מילא את האצטדיון שלו ביותר מ-76% מהמשחקים בעונה שעברה: "חשוב לנו ולהם לראות את הקבוצה באצטדיון"

שירות כלכליסט 14:0424.07.16

מועדון הכדורגל מהבונדסליגה הגרמנית, SV דרמשטאט 98 הודיע כי ימשיך להעניק למובטלים ובעלי שכר נמוך מנויים בחינם, זאת למרות שהמועדון מילא את האצטדיון שלו ביותר מ-76% מהמשחקים בעונה שעברה.

  

דרמשטאט נכנסת לעונה השנייה ברציפות בבונדנסליגה, לאחר שסיימה את העונה שעברה במקום ה-14 - העונה הראשונה בבונדסליגה מאז עונת 1981/82. היא תמשיך במדיניות המנויים בחינם לתושבי הקהילה חסרי המזל בדיוק כפי שעשו עוד כששיחקה בליגה המחוזית לפני חמש שנים - אז החל המועדון במדיניות. דרמשטאט נכנסת לעונה השנייה ברציפות בבונדנסליגה, לאחר שסיימה את העונה שעברה במקום ה-14 - העונה הראשונה בבונדסליגה מאז עונת 1981/82. היא תמשיך במדיניות המנויים בחינם לתושבי הקהילה חסרי המזל בדיוק כפי שעשו עוד כששיחקה בליגה המחוזית לפני חמש שנים - אז החל המועדון במדיניות.

 

דרמשטאט נכנסת לעונה השנייה ברציפות בבונדנסליגה, לאחר שסיימה את העונה שעברה במקום ה-14 - העונה הראשונה בבונדסליגה מאז עונת 1981/82. היא תמשיך במדיניות המנויים בחינם לתושבי הקהילה חסרי המזל בדיוק כפי שעשו עוד כששיחקה בליגה המחוזית לפני חמש שנים - אז החל המועדון במדיניות.

 

"זה חשוב מאוד עבורנו ועבור תושבי דרמשטאט שחיים מהכנסה נמוכה", אמר סגן נשיא המועדון, מרקוס פיצנר. "זה חשוב לנו ולהם לראות את הקבוצה באצטדיון".

 

כדי להשיג את המנויים בחינם התושבים צריכים להחזיק בכרטיס תושב של העיר (Teilhabecard) שאותו משיגי דרך רשויות הרווחה. ברברה אקדניז, ממחלקת הרווחה של דרמשטאט הוסיפה: "המהלך של הקבוצה הוא מהלך נגד הדרה. זה חשוב שיש לנו כזה שותף חזק בדמות SV דרמשטאט".

 

מועדונים אחרים ברחבי העולם, כולל ראיו ואייקנו הספרדית, גם כן מעניקים כרטיסים בחינם לאזרחים וותיקים או מובטלים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x