$
חסויות וזכויות שידור

האם אדידס תחזיר את מסי לנבחרת ארגנטינה?

לפי דיווחים, ענקית לבוש הספורט תלחץ על מסי לחזור לשחק במדי הנבחרת הארגנטינאית - כדי שלא ישחק אך ורק במדי ברצלונה, השייכת לנייקי

שירות כלכליסט 18:3628.06.16
אז ליאו מסי פורש מתחרויות בינלאומיות? בספק, לפחות אם לאדידס יש מה לומר בנושא.

 

 

 

 

ליאו מסי ליאו מסי צילום: איי פי

 

ענקית ביגוד הספורט היא הספונסרית הרשמית של נבחרת הכדורגל של ארגנטינה עד 2022, ומעבר לכך יש לה גם חוזה נפרד עם מסי בשווי 10 מיליון דולר בשנה.

 

אם מסי (29) אכן יעמוד במילתו ויפרוש מתחרויות בינלאומיות הוא יפספס את שני טורנירי המונדיאל הבאים ברוסיה ב-2018 וקטאר ב-2022. אדידס תפסיד אם כך חשיפה משמעותית למותג שלה.

 

"כבר למעלה מ-10 שנים שאדידס מובילה את הדרך במונחים של מספר הנבחרות המייצגות אותה בטורנירים. השנה, 9 מתוך 24 הנבחרות (37%) המשחקות ביורו לובשות מדים של אדידס, זאת לעומת 6 נבחרות עם נייקי, 5 עם פומה ו-4 של חברות אחרות", כך לפי הנתונים של רפוקום.

 

מעבר לעובדה שאדידס היא ספקית המדים המובילה מאז יורו 1996, היא הספקית של כל אחת מהנבחרות שזכו מאז. הישג, שלפי רפוקום, רק עזר לבסס את מעמדה של אדידס כמותג הכדורגל המוביל.

 

בארגנטינה וארה"ב מדווחים שאדידס תתחיל להפעיל לחצים על מסי לחזור לשחק במדי הנבחרת הארגנטינאית כדי שלא ישחק אך ורק במדי ברצלונה, השייכת לנייקי.

 

בעבר אדידס ניסתה להעביר את מסי לצ'לסי, שמקבלת ממנה חסות. החברה הגרמנית הציעה לשלם חצי ממחירו (סעיף שחרור של 270 מיליון דולר) כדי שיעבור ללונדון. לפי הדיווחים מסי דחה את ההצעה ובחר להישאר עם החלוצה של נייקי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x