שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט עולמי

האם אובמה יהיה בעליה העתידיים של הבולס?

לפי דובר הבית הלבן ג'וש ארנסט, נשיא ארה"ב שידוע באהדתו לקבוצות העיר, "שוחח" על שותפות אפשרית בבעלות על קבוצת ה-NBA

שירות כלכליסט 07:1724.06.16

כשבקורות החיים שלך מצוין שהיית נשיא ארה"ב, אינך צפוי לסבול ממחסור בהצעות עבודה עם סיום כהונתך, כך שכשהנשיא המכהן של ארה"ב ברק אובמה יקום בפעם האחרונה מכיסאו בחדר הסגלגל, הוא לא ממש צריך לדאוג שמא לא תימצא לו תעסוקה לטעמו.

 

אולם, אחרי עבודה רווית לחץ שבה כל צעד שלו נבחן תחת זכוכית מגדלת, אף אחד לא יופתע אם יחליט אובמה לאמץ עיסוק מעט יותר קליל ומהנה. משום כך הערותיו בעניין של דובר הבית הלבן ג'וש ארנסט, כה מעניינות.

 

ארנסט אמר שהנשיא "שוחח" על שותפות אפשרית בבעלות קבוצת NBA. הוא הוסיף כי אובמה עשוי לשקול את העניין "בתנאים המתאימים". אולם מילת אזהרה לאובמה: קשה לא פחות לרצות את האוהדים מאשר את הבוחרים.

 

מייקל ג'ורדן בימים הגדולים של שיקגו בולס בשנות התשעים. הקבוצה לא זכתה באליפות מאז 1998 מייקל ג'ורדן בימים הגדולים של שיקגו בולס בשנות התשעים. הקבוצה לא זכתה באליפות מאז 1998

 

בהתחשב בעובדה ששורשיו של אובמה נטועים בשיקגו, ובשילוב אהבתו הגלויה לנבחרותיה השונות של העיר, לא תהיה זה הפתעה גמורה אם הוא יבחר להתייצב מאחורי השיקגו בולס."אני חולם על האפשרות להרכיב נבחרת ועד כמה מהנה זה יכול להיות", אמר הנשיא בראיון למגזין GQ בנובמבר.

 

הבולס לא לקחו אליפות NBA מאז ימיו של ג'ורדן בעונת 1998, אולם היא אחד ממותגי הספורט המוכרים ביותר בעולם. אין ספק שתושבי העיר יהיו שמחים ביותר לראות את קבוצת הכדורסל שלהם חוזרת לימי הזוהר שלה - ואולי אובמה הוא זה שיגשים את החלום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x