שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ופוליטיקה

סגן מזכ"ל פיפ"א החדש: זבונימיר בובאן

בובאן, הקפטן לשעבר של נבחרת קרואטיה, יפקח על "עמודי הכדורגל" שאימץ הממשל החדש של פיפ"א תחת הנשיא ג'יאני אינפנטינו. מרקו ויליגר, המכהן כיום כראש המחלקה המשפטית של פיפ"א, יהיה אחראי על פעילויות השיווק והאדמיניסטרציה

שירות כלכליסט 19:2401.06.16

זבונימיר בובאן ומרקו ויליגר מונו לתפקידי סגני המזכ"ל של פיפ"א.

 

 

 

 

פאטמה סאמורה פאטמה סאמורה צילום: איי אף פי

 

בובאן, הקפטן לשעבר של נבחרת הכדורגל של קרואטיה, יפקח על "עמודי הכדורגל" שאימץ הממשל החדש של פיפ"א תחת הנשיא ג'יאני אינפנטינו. ויליגר, המכהן כיום כראש המחלקה המשפטית של פיפ"א, יהיה אחראי על פעילויות השיווק והאדמיניסטרציה.

 

המינויים פורסמו על ידי המזכ"לית החדשה של פיפ"א, פאטמה סמורה מסנגל. סמורה, שעבדה בתוכניות האו"ם, מונתה בעצמה לתפקיד מוקדם יותר החודש. היא אישרה גם את ההחלטה לפצל את המנהל של הארגון.

 

בתוך כך, פיפ"א הכחישה את הטענות כי אינפנטינו זמם להדיח את הבכיר שהיה אחראי על הצעת השכר, אותה סירב לקבל. הטענות פורסמו בעיתון הגרמני פרנקפורטר אלגמיינה צייטונג.

 

על פי הדיווח, אינפנטינו אמר לחברי המועצה של פיפ"א כי הצעת שכר בגובה 2 מיליון דולר היתה מעליבה. עד כה החודש, יו"ר ועדת ביקורת הפנים דומניקו סקאלה פרש במחאה, ומנהל הפיננסים הוותיק מרקוס קטנר פוטר בשל תשלומי בונוס לא סדירים.

 

סקאלה התפטר יום לאחר שההתאחדויות החברות בפיפ"א החליטו להעניק לאינפנטינו סמכות לפטר בכירים נבחרים בוועדות הביקורת והאתיקה. "כל האשמה שההחלטה הזו תוביל למזימה היא מגוחכת", נמסר מפיפ"א ביום שבת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x