$
רכישות

קרלו אנצ'לוטי: בעלי מנצ'סטר יונייטד וארסנל מתעניינים רק בכסף

המאמן הנכנס של באיירן מינכן, אומר כי הבעלים של הקבוצות "מרוחקים מהמועדון וגרים באמריקה. אין להם תשוקה לעניין"

שירות כלכליסט 13:2930.05.16
המאמן הנכנס של באיירן מינכן קרלו אנצ'לוטי העביר ביקורת על הבעלים "חסרי התשוקה" של מנצ'סטר יונייטד וארסנל, בטענה שהם מרוחקים מדי מהמועדון ומתעניינים רק בכסף.

 

 

אנצ'לוטי. אני חושב שארסנל ומנצ'סטר יונייטד ממוקדות יותר על ההיבטים הפיננסים. בשנה אחת אפשר לנצח ולהעפיל לליגת האלופות, אך מבחינת הבעלים של הקבוצות הדבר החשוב הוא המצב הפיננסי. אנצ'לוטי. אני חושב שארסנל ומנצ'סטר יונייטד ממוקדות יותר על ההיבטים הפיננסים. בשנה אחת אפשר לנצח ולהעפיל לליגת האלופות, אך מבחינת הבעלים של הקבוצות הדבר החשוב הוא המצב הפיננסי. צילום: איי פי

 

משפחת גלייזר, שבבעלותה יונייטד וסטן קרונקי, בעל השליטה בארסנל הם שניהם אמריקאים במוצאם, והבעלים של קבוצות פוטבול, בהן הם מתעסקים יותר.

 

בשל המחסור הזה במעורבות בקבוצות, אנצ'לוטי מאמין שאיכפת להם יותר מהתוצאות הפיננסיות מאשר ממה שקורה על המגרש, ומסיבה זו כהונות כמו אלו של סר אלכס פרגוסון וארסן ווגנר לא יחזרו על עצמן.

 

"זה לא יאמן מה שקרה למנצ'סטר יונייטד ולארסנל", טוען המאמן לשעבר של צ'לסי וריאל מדריד. "שני המאמנים, ווגנר ופרגוסון, עשו עבודה מעולה בכל השנים ששלטו. אני חושב שההבדל כיום הוא שהבעלים של ארסנל ומנצ'סטר יונייטד מרוחקים מהמועדון וגרים באמריקה. אין להם תשוקה לעניין. יש בכדורגל שני תחומים חשובים – התוצאות וההיבט הפיננסי. אני חושב שארסנל ומנצ'סטר יונייטד ממוקדות יותר על ההיבטים הפיננסים. בשנה אחת אפשר לנצח ולהעפיל לליגת האלופות, אך מבחינת הבעלים של הקבוצות הדבר החשוב הוא המצב הפיננסי. מבחינת מועדונים אחרים כמו מילאן וריאל מדריד, הדבר החשוב ביותר הוא התוצאות על המגרש".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x