$
חסויות וזכויות שידור

צ'לסי יצאה מההסכם עם אדידס שש שנים לפני סיומו

הערכות הן שהקבוצה צפויה לחתום על חוזה חסות ענק עם נייקי; אדידס משלמת לצ'לסי כ-30 מיליון ליש"ט בשנה על פי ההסכם הנוכחי

שירות כלכליסט 09:5412.05.16

הסכם חסות הלבוש של צ'לסי עם אדידס יגיע לסיומו בתום העונה הבאה - שש שנים לפני שהוא אמור להסתיים, כך על פי הודעת המועדון הלונדוני אתמול (ד').

 

 

 

 

צ'לסי חתמה על ההסכם חדש עם אדידס ביוני 2013 בשווי 30 מיליון ליש"ט בשנה. הסכם שהוגדר אז "כגדול ביותר באירופה". עם זאת, מאז מנצ'סטר יונייטד חתמה על הסכם בשווי 75 מיליון ליש"ט בעונה עם אדידס וריאל מדריד סיכמה על הסכם בשווי 1 מיליארד ליש"ט בסך הכל. צ'לסי חתמה על ההסכם חדש עם אדידס ביוני 2013 בשווי 30 מיליון ליש"ט בשנה. הסכם שהוגדר אז "כגדול ביותר באירופה". עם זאת, מאז מנצ'סטר יונייטד חתמה על הסכם בשווי 75 מיליון ליש"ט בעונה עם אדידס וריאל מדריד סיכמה על הסכם בשווי 1 מיליארד ליש"ט בסך הכל. צילום: אי פי איי

 

ההתקשרות בין צ'לסי ואדידס החלה ב-2006, וההערכות הן שהקבוצה צפויה לחתום על חוזה חסות ענק עם נייקי. אדידס משלמת לצ'לסי כ-30 מיליון ליש"ט בשנה על פי ההסכם הנוכחי, שהתחדש בתחילת העונה הנוכחית. מדובר בהסכם שהתחדש ביוני 2013 בשווי 30 מיליון ליש"ט בשנה, והוגדר אז כ"גדול ביותר באירופה". עם זאת, מאז מנצ'סטר יונייטד חתמה על הסכם בשווי 75 מיליון ליש"ט בעונה עם אדידס וריאל מדריד סיכמה על הסכם בשווי מיליארד ליש"ט בסך הכל.

 

 

 

לנייקי אין כיום קבוצה בבירת בריטניה, לונדון, והערכות הן שתשלם סכום גבוה במיוחד כדי להיות מזוהה עם צ'לסי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x