$
ספורט עולמי

קבוצות הפרמיירליג יגבילו את מחיר הכרטיסים למשחקי חוץ ל-30 ליש"ט

לדבריהן, האוהדים במשחקי החוץ שצריכים לשלם גם עבור הנסיעות, הם "מהותיים עבור האווירה במשחק" - ועוזרים להפוך את הליגה לייחודית

שירות כלכליסט 21:4709.03.16

קבוצות הפרמיירליג, ליגת הכדורגל הבכירה באנגליה, הסכימו על תכניות להגביל את המחיר של כרטיסים למשחקי חוץ ל-30 ליש"ט בשלוש העונות הבאות.

 

מחאת אוהדים. עבדה מחאת אוהדים. עבדה

 

בהצהרה שפרסמה הפרמיירליג, היא ציינה כי האוהדים במשחקי החוץ הם "מהותיים עבור האווירה במשחק" ועוזרים להפוך את הליגה לייחודית. בליגה הכירו גם בכך שהאוהדים צריכים לשלם על הוצאות הנסיעה מעבר לכרטיס המשחק.

 

"חדשות טובות"

 

פדרציית אוהדי הכדורגל (FSF) קוראת כבר תקופה ארוכה להורדת המחירים, ודורשת שהמחיר למשחקי חוץ יעמוד על 20 ליש"ט. מייקל ברונסקיל מה-FSF בירך על ההחלטה, שאותה כינה: "חדשות טובות עבור קבוצות האוהדים ברחבי המדינה". ברונסקיל הוסיף: "זה מראה שהקבוצות מוכנות להקשיב לתנועות הגיוניות ורהוטות".

 

8 מבין 18 הקבוצות שהשתתפו בסקר של ה-BBC טענו כי הן כבר מציעות כרטיסים למשחקי חוץ בעלות של פחות מ-30 ליש"ט עבור הכרטיסים הזולים ביותר.

 

המהלך החדש יחליף את יוזמת Away Supporters, שהושקה ב-2013, ובמסגרתה קבוצות יישמו מגוון צעדים, כולל סבסוד נסיעות והפחתת עמלות וכן שיפור המתקנים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x