$
ספורט עולמי

קלופ המציא לעצמו כינוי, ליברפול מנסה להרוויח מזה כסף

ליברפול הגישה בקשה רשמית להפוך את הביטוי שתבע מאמן הכדורגל - 'The Normal One' ("הנורמלי") - לסימן מסחרי תחת החוק האירופי

שירות כלכליסט 17:2913.01.16

ליברפול הגישה בקשה רשמית להפוך את ביטוי 'The Normal One' ("הנורמלי") לסימן מסחרי תחת החוק האירופי. הביטוי הוטבע על ידי מאמן הכדורגל יורגן קלופ כדרך לתאר את עצמו לאחר שמונה לתפקיד באוקטובר 2015 במקומו של ברנדן רודג'רס. קלופ (48) הכריז על עצמו כ"נורמלי" כבר במסיבת העיתונאים הראשונה שקיים באנפילד.

  

 

 

החולצה המיוחדת של קלופ. מיוחד החולצה המיוחדת של קלופ. מיוחד צילום: אתר ליברפול

 

הסיבה להכרזה הזו הייתה שבמסיבת העיתונאים הראשונה שקיים ז'וזה מוריניו בצ'לסי הוא הכריז כי הוא "המיוחד" ('The Special One'), ולכן העיתונאים ביקשו מקלופ לבחור דרך לתאר את עצמו. "אני בחור נורמלי מהיער השחור, ואיני משווה את עצמי לגאונים", ענה. "אני לא מגדיר את עצמי. האם מישהו בחדר הזה חושב שאני יכול לחולל נסים? תנו לי לעבוד. אני הנורמלי". 

 

הביטוי כבש את פריטי המרצ'נדייז של ליברפול, והפך לסלוגן שהתנוסס על כובעים, שלטים וחולצות.

 

שלט בגודל 7.5 מטרים נפרש באופן קבוע במשחקי הבית באנפילד כהוקרה לסיסמה.

 

החולצות שעליהן מודפס ציור של המשקפיים והכובע המפורסמים של קלופ לצד הכיתוב "הנורמלי", נמכרות בחנות של ליברפול במחיר של 15.99 ליש"ט.

 

כעת בליברפול מעוניינים להפוך את הביטוי לסימן מסחרי רשום בבריטניה ובאירופה, כך שיוכלו להציג אותו באופן בלעדי על הפריטים של הקבוצה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x