$
אירועי ספורט

משפצי אמסטרדם ארנה קוראים לציבור לסייע לשיפוץ עם "רעיונות יצירתיים וחדשניים"

החברה המנהלת של אמסטרדם ארנה קוראת ל"אנשים יצירתיים ויזמים חדשניים" פורצי דרך שיעזרו לחברה ליצור את אצטדיון העתיד, זאת כחלק מהשיפוץ המתוכנן באצטדיון המרכזי של הולנד

שירות כלכליסט 16:3415.12.15

אמסטרדם ארנה קורא ל"אנשים יצירתיים ויזמים חדשניים" פורצי דרך שיעזרו לחברה ליצור את אצטדיון העתיד, זאת כחלק מהשיפוץ המתוכנן באצטדיון המרכזי של הולנד.

 

 

 

הסמל של החברה המנהלת של אמסטרדם ארנה. חושבים מחוץ לקופסה הסמל של החברה המנהלת של אמסטרדם ארנה. חושבים מחוץ לקופסה

 

האצטדיון, הבית של ענקית הכדורגל ההולנדית איאקס, שיארח 4 משחקים בטורניר יורו 2020, חשף כבר פרויקט שיפוץ מקיף בעלות של 50 מיליון יורו.

 

בשלב זה האצטדיון יכול להכיל 53 אלף צופים, ומספר זה אמור להישאר ללא שינוי. עם זאת, השינוי העקרוני יהיה בגזרת חוויית האוהדים, בייחוד ב-28 אלף המושבים ביציע העליון, שייהנו מיותר מדרגות נעות וחדרי שירותים, וכן מתאורה טבעית ואווירה "טעונה".

 

זוהי רק ההתחלה של חווית האוהדים המשופרת, שכן באצטדיון פתוחים לרעיונות חדשים, שיתקבלו באמצעות "אתגר חדשנות בינלאומי", והרעיונות הטובים ביתר יבדקו ויושמו באמסטרדם ארנה המשופץ, בסיוע עיריית אמסטרדם, תוכנית העיר החכמה של אמסטרדם והשותפות מיקרוסופט חוואוי, KPN, KPMG ו-TNO.

 

"המטרה של הפרויקט היא לשפר את רמת השירות, האיכות והקיימות", נכתב בהצהרה מטעם האצטדיון. "אחת השאיפות לדוגמה היא להפחית את זמני ההמתנה בתורים. דוגמאות נוספות כוללות הגברת האבטחה וכן יצירת תחושה ביתית, צמצום הפסולת, הגשת מגוון מזון בריאה וחיבור המבקרים והאוהדים דרך האינטרנט".

 

"אי אפשר להשיג את החדשנות לבדה: היצירות הטובות ביותר הן התוצאה של מאמץ משותף", הוסיף הנק מרקרינג, מנכ"ל אמסטרדם ארנה.

 

כדי להשתתף בתחרות יש להיכנס ל- www.InnovationArena.amsterdam. הקטגוריות כוללות ביטחון ואבטחה, מזון בריא ושתייה, חוויית האוהדים, ניקיון ותחזוקה וקישוריות. ניתן לשלוח הצעות עד תחילת מרץ 2016.

 

מרקרינג הוסיף כי אמסטרדם ארנה נחשב באופן מסורתי למוביל בתחום החדשנות של האצטדיונים. "זה חלק מהדי.אן.איי שלנו. לדוגמה, הבנייה של האצטדיון מומנה דרך מה שמוכר היום כמימון המונים, טכניקת ה- returfing פותחה באמסטרדם ארנה, ואנחנו היינו האצטדיון הראשון להשיק מערכת תשלומים אלקטרונית משל עצמנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x