$
ספורט ישראלי

גיא גודס פוטר מאימון מכבי תל אביב

למרות הרצון להרגיע את המערכת, המאמן סיים את דרכו. "אנו מחוייבים להמשיך ולעשות כל מה שנדרש בכדי לחזור למסלול הניצחונות כפי שמועדון מכבי ת"א עושה מזה עשרות שנים, וחובת ההוכחה היא גם על השחקנים שזוכים ללבוש את הגופיה הצהובה-כחולה" נמסר מהמועדון

ynet 13:1109.11.15

גיא גודס פוטר מאימון מכבי תל אביב יממה לאחר ההפסד הביתי 88:83 למכבי אשדוד. את מקומו של גודס ייקח באופן זמני העוזר, אבי אבן, שיחד עם רפי בוגטין ידריכו את הצהובים עד שימצא מחליף.

 

 

 

גיא גודס בתקופה טובה יותר. המאמן הראשון מאז יעקב אדלר שאימן במכבי ולא זכה באליפות גיא גודס בתקופה טובה יותר. המאמן הראשון מאז יעקב אדלר שאימן במכבי ולא זכה באליפות צילום: גיא גודס

 

בהודעה הרשמית שהוציא המועדון נמסר: "לאחר מחשבה רבה ולבטים קשים, התקיימה היום פגישה עם גיא גודס ובה הוחלט כי יש לעשות שינוי והוא לא ימשיך כמאמן מכבי ת"א.

 

"אנו מחוייבים להמשיך ולעשות כל מה שנדרש בכדי לחזור למסלול הניצחונות כפי שמועדון מכבי ת"א עושה מזה עשרות שנים, וחובת ההוכחה היא גם על השחקנים שזוכים ללבוש את הגופיה הצהובה-כחולה".

  

בנוגע למחליף נמסר: "עוזר המאמן אבי אבן, בעזרתו של עוזר המאמן, רפי בוגטין, יאמן את הקבוצה עד שימצא מחליף לעמדת המאמן הראשי. יש לנו אמון מוחלט בשניהם כי יעשו את כל מה שניתן וצריך עד מינוי מאמן קבוע"

 

בקבוצה זעמו על מספר מאמנים שלטענתם עושים "ספין" על חשבונה של מכבי ת"א, מנסים לשלוח מסרים כי הם מעוניינים במשרה ולאחר מכן מדליפים כי ההנהלה פנתה אליהם. נראה כי למרות חרושת השמועות המועמד שנותר על הפרק הוא דן שמיר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x