$
חסויות וזכויות שידור

פיליפס תמשיך כנותנת חסות לא ראשית של פ.ס.וו איינדהובן עבור 22.5 מיליון יורו לעשור

פיליפס אמנם הכריזה מוקדם יותר השנה כי תפרוש מתפקידה כספונסרית של המועדון, אך העסקה החדשה פירושה שהכיתוב 'Philips founder PSV' ימשיך להתנוסס על השרוולים של השחקנים בעונה הבאה, וכן שהחברה שומרת על זכויות השם של האצטדיון

שירות כלכליסט 17:5108.11.15

האלופה ההולנדית PSV איינדהובן חתמה על חוזה ספונסרשייפ לעשר שנים בשווי 22.5 מיליון יורו (24.19 מיליון דולר) עם פיליפס, ספקית מערכות הבריאות ויצרנית הנורות ההולנדית, כך הודיע המועדון בסוף השבוע האחרון.

 

 

 

פיליפס אמנם הכריזה מוקדם יותר השנה כי תפרוש מתפקידה כספונסרית של המועדון, אך העסקה החדשה פירושה שהכיתוב 'Philips founder PSV' ימשיך להתנוסס על השרוולים של השחקנים בעונה הבאה, וכן שהחברה שומרת על זכויות השם של האצטדיון.

 

איינדהובן תקבל 3 מיליון יורו עבור כל אחת מחמש העונות הבאות, וסכום שנתי של 1.5 מיליון יורו עבור שאר תקופת החוזה.

 

שחקני איינדהובן עם חולצות פיליפס. הכיתוב יישאר רק על השרוולים שחקני איינדהובן עם חולצות פיליפס. הכיתוב יישאר רק על השרוולים צילום: אי פי אי

 

פיליפס היא התומכת העיקרית של איינדהובן, שזכתה בעבר באליפות אירופה, כבר למעלה ממאה שנים, כך שההחלטה לסגת מהתפקיד הפתיעה רבים. עובדי המפעלים של פיליפס הקימו את המועדון ב-1913.

 

מנג'ר הקבוצה טון גרברנדס אמר במסיבת עיתונאים כי הקבוצה מחפשת אחר ספונסר חדש, גם ברמה המקומית וגם ברמה הבינלאומית.

 

בתוך כך, בספרד דווח כי חברת ה-IT היפנית רקוטן הציעה 65 מיליון יורו כדי להחליף את קטאר איירוויז כספונסרים הרשמית של ברצלונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x