$
ספורט ישראלי

בזכות גיא גודס וחיים זלוטיקמן הפועל חיפה בכדורסל תעלה ללאומית?

הפועל חיפה בכדורסל, קבוצת אוהדים, הצליחה לגייס 600 אלף שקל ממאמן מכבי תל אביב ושחקן הפועל חיפה לשעבר, גיא גודס. גם כוכב הקבוצה לשעבר, חיים זלוטיקמן ואיש עסקים אנונימי העבירו סכומים כדי שהקבוצה תעלה לליגה הלאומית

שירות כלכליסט 13:0707.09.15

הפועל חיפה ומכבי רחובות, קבוצות הכדורסל בליגה השלישית, קיבלו הודעה ממרכז הליגות באיגוד הכדורסל, להיערך לאפשרות לעלות לליגה הלאומית כבר בעונת המשחקים הקרובה. זאת בעקבות התפרקות צפויה של הקבוצה אליצור אשקלון, שתפנה מקום בליגה לאומית.

 

 

 

גיא גודס. לשעבר בהפועל חיפה גיא גודס. לשעבר בהפועל חיפה צילום: ראובן שוורץ

 

כדי להשתלב בליגה נדרשו הקבוצות להציג חוסן כלכלי שיאפשר את תפעולן במהלך העונה. במידה ושתי הקבוצות יצליחו להציג את הסכום הדרוש, איגוד הכדורסל יבחר בהגרלה מי מבין הקבוצות תעלה ליגה.

 

כמה שעות לאחר ההכרזה, הנהלת פועל חיפה הצליחה לגייס 600 אלף שקל הדרושים לה כדי להציב ערבויות מספקות לליגה הלאומית. בין התורמים לקבוצה נמצא מאמן מכבי תל אביב ושחקן הקבוצה לשעבר, גיא גודס. שחקן הקבוצה לשעבר, חיים זלוטיקמן, גם כן תרם לקבוצה, שזכתה לתרומה גם מאיש עסקים אנונימי. כולם תרמו לאחר ששמעו על האפשרות לעלות ליגה.

 

גיא גודס: "הפועל חיפה היא המקום בה גדלתי. היא תמיד תהיה קרובה לליבי". חיים זלוטיקמן הוסיף: "עמותת האוהדים שאני נוטל בה חלק תחזק את הקבוצה ככל הניתן".

  

מהוועד המנהל של הפועל חיפה נמסר: "המועדון מוכן תקציבית, ניהולית ומקצועית לליגה הלאומית ולכל אתגר מקצועי לו נידרש על הפרקט. הודות לתמיכתם של שותפינו לדרך".

 

הפועל חיפה היא קבוצה בבעלות עמותת אוהדים, המנוהלת על ידי ועד של חמישה חברים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x