שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט עולמי

254 שחקני NFL נעצרו ב-5.5 השנים האחרונות מסיבות שונות

מינסוטה וויקינגס מובילים עם 18 עצורים ואחריהם הברונקוס עם 16 עצורים. הקולטס והבאקנירס עם 13 עצורים כל אחת והפורטיניינרס עם 12

שירות כלכליסט 13:0912.08.15

במשך כחמש וחצי השנים האחרונות, 254 שחקני ה-NFL נעצרו, כך על פי הנתונים שאספו בסן חוזה מרקורי ניוז. על פי הדיווח, הוויקינגס מובילים עם 18 מעצרים. אחריהם מדורגים הברונקוס עם 16 מעצרים, הקולטס והבאקנירס עם 13 כל אחת והפורטיניינרס עם 12.

 

 

 

בקצה השני של הטבלה מדורגים הטקסנס עם מעצר אחד בלבד, והם שחררו את שחקן ההגנה הרוקי ברנדון אייבורי ימים ספורים לאחר המעצר שלו באלבמה. בקצה השני של הטבלה מדורגים הטקסנס עם מעצר אחד בלבד, והם שחררו את שחקן ההגנה הרוקי ברנדון אייבורי ימים ספורים לאחר המעצר שלו באלבמה.

 

בקצה השני של הטבלה מדורגים הטקסנס עם מעצר אחד בלבד, והם שחררו את שחקן ההגנה הרוקי ברנדון אייבורי ימים ספורים לאחר המעצר שלו באלבמה.

 

הצ'רג'רס, הג'איינטס והפנתרס מדורגים יחד במקום הלפני האחרון, לאחר שכל אחת מהקבוצה הללו ספגה שלושה מעצרים. הדולפינס והסיינטס במקום אחד מעליהם עם 4 מעצרים. לפטריוטס יש 5 מעצרים, אף שאחד מהם היה באשמת רצח כפול שבו הורשע ארון הרננדז.

 

אם מסתכלים רק על השנה שעברה, אז הקולטס הם הקבוצה המובילה עם 5 מעצרים.

 

בתוך כך, הקווטרבק של הניו יורק ג'טס, ג'נו סמית סובל מלסת שבורה לאחר שהוכה בחדר ההלבשה על ידי אייק אנקמקפאלי (IK Enemkpali), כך עדכן המאמן טוד באולס. לדבריו, סמית יהיה מושבת בין 6-10 שבועות, בעוד שאנקמפאלי שוחרר מהקבוצה.

 

ב-ESPN מדווחים שסמית' שבר שתי עצמות בלסת ויזדקק לניתוח. הקווטרבק הוותיק ריאן פיצג'רלד, שהוחתם על ידי הג'טס בפגרה, יעלה ככל הנראה להרכב הפותח, בעוד שברייס פטי יעלה להרכב.

 

"הוא קיבל סנוקרת או בוקס או איך שלא תקראו לזה בלסת", אמר באולס. לפי הדיווחים סמית' דחף תחילה את האצבע שלו בפרצוף של אנקמקפאלי במהלך ויכוח ביניהם, והוא הגיב באגרוף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x