$
חסויות וזכויות שידור

מינסוטה ויקינגס תקבל כ-220 מיליון דולר על חסות שם לאצטדיון החדש שלה

קבוצת הפוטבול מיניסוטה ויקינגס חתמה על חוזה רב שנתי במיליוני דולרים לזכויות השם של האצטדיון החדש שלה. החוזה ל-20 שנה עם יו.אס. בנק יחל ב-2016

שירות כלכליסט 14:2618.06.15

קבוצת הפוטבול מיניסוטה ויקינגס חתמה על חוזה רב שנתי במיליוני דולרים לזכויות השם של האצטדיון החדש שלה. החוזה ל-20 שנה עם יו.אס. בנק יחל ב-2016, ובמסגרתו ייקרא האצטדיון שבשלבי בנייה - אצטדיון יו.אס.בנק. על פי דיווח בספורטס ביזנס ג'ורנל, שווי העסקה עומד על 220 מיליון דולר. עם זאת, באותו דיווח ציינו גם שהחוזה הוא ל-25 שנה ולא 20. דובר מטעם הבנק מסר בתגובה כי הסכום הוא "בצד הגבוה".

 

 

הדמיית האצטדיון במינסוטה. האצטדיון, שצפוי להיפתח בקיץ הבא לפני עונת 2016, נבנה בעלות של 1.078 מיליארד דולר, כשהוויקינגס אחראים ל-566 מיליון דולר מכך, ושאר הכספים מגיעים ממשלמי המסים בעיר ובמדינה. סופרבול 2018 מתוכנן להתקיים במקום. הדמיית האצטדיון במינסוטה. האצטדיון, שצפוי להיפתח בקיץ הבא לפני עונת 2016, נבנה בעלות של 1.078 מיליארד דולר, כשהוויקינגס אחראים ל-566 מיליון דולר מכך, ושאר הכספים מגיעים ממשלמי המסים בעיר ובמדינה. סופרבול 2018 מתוכנן להתקיים במקום.

 

במסגרת ההסכם, יו.אס.בנק, שנחשב לבנק המסחרי החמישי בגודלו בארה"ב, ישקיע מיליון דולר בפרויקטי ספורט לנוער ברחבי מדינת מיניסוטה. תוכנית ההשקעות, שתיקרא "מקומות לשחק בהם", תחלק מענקים למקומות ציבוריים כמו פארקים, גני שעשועים ומתקני ספורט.

 

הבנק שבסיסו במיניסוטה, מפקח על נכסים בשווי 410 מיליון דולר ומפעיל 3,172 סניפים ב-25 מדינות ברחבי אמריקה.

 

"מיניסוטה ויקינגס הם אוצר לכל תושבי מיניסוטה והמדינות השכנות", מסר ריצ'רד דיוויס, יו"ר, נשיא ומנכ"ל יו.אס.בנק. "כבנק שקם במיניסוטה, אנחנו משקיעים בעתיד הפיננסי של האנשים, המשפחות, העסקים הקטנים והארגונים הגדולים במדינה כבר למעלה מ-150 שנה. היום יש לנו את הזכות לבצע את ההשקעה החדשה הזו בוויקינגס ובמדינת מיניסוטה כולה".

 

האצטדיון, שצפוי להיפתח בקיץ הבא לפני עונת 2016, נבנה בעלות של 1.078 מיליארד דולר, כשהוויקינגס אחראים ל-566 מיליון דולר מכך, ושאר הכספים מגיעים ממשלמי המסים בעיר ובמדינה. סופרבול 2018 מתוכנן להתקיים במקום.

 

"בשם המיניסוטה ויקינגס כולם, אנחנו רוצים להודות לריצ'רד ול-67 אלף עובדי הבנק עבור האמונה והתמיכה שלהם בוויקינגס ובאצטדיון החדש, ועבור המחויבות שלהם לרווחה הכלכלית והחברתית של מיניסוטה והתושבים שלה בכל יום", מסר בתגובה הבעלים והנשיא של הקבוצה, מארק ווילף.

 

"אנחנו גאים לחבור למוסד מכובד וותיק במיניסוטה כדי להשיק את האצטדיון ואת תוכנית 'מקומות לשחק', שניהם יהפכו לנכסים עבור קהילת מיניסוטה כולה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x