$
ספורט ישראלי

גולדהאר מכר את חברת 'סמארט סנטרס' ב-1.1 מיליארד דולר

החברה שניהלה גם את מכבי ת"א נמכרה לחברת נדל"ן קנדית. האם תקציב מכבי יגדל לקראת מוקדמות ליגת האלופות?

דוד בן שימול ונדב צנציפר, ynet 19:1718.04.15
בעליה של מכבי ת"א, מיץ' גולדהאר, מכר בעסקת ענק שמפורסמת בגדול בקנדה את החברה הפרטית שבבעלותו, 'סמארט סנטרס', בתמורה ל-1.16 מיליארד דולר לטובת חברת נדל"ן ציבורית.

 

יהיה מעניין לראות האם בעקבות עסקת הענק והרווח אותו עשה גולדהאר מהמכירה תקציבה של מכבי תל אביב יגדל לקראת מוקדמות ליגת האלופות בעונה הבאה. אפשרות נוספת היא שגולדהאר יחד עם בת זוגו הישראלית, יגיעו בצורה תכופה יותר לישראל.

 

עם החדשות העסקיות הללו, במכבי מתכוננים לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים מחר (א', 20:15). המאמן פאקו אייסטראן: "אני לא מסתכל על רצפים כאלו או אחרים או על תוצאות שהשגנו. אכפת לי רק מלהיות מוכנים ולהופיע מול כל קבוצה, לא משנה מי היא. השחקנים מרגישים נוח ובטוחים לשחק בבלומפילד אז זה יכול לעזור. כרגע אנחנו מובילים בשמונה נקודות במקום הראשון, אבל שני הפסדים וזה יהיה רק שש. אנחנו מבינים שהתצוגות שלנו לא מספיק טובות".

 

מיץ' גולדהאר מיץ' גולדהאר צילום: אורן אהרוני

 

על היכולת של השחקנים בשלב הזה של העונה הוסיף המאמן: "אני שאפתן ולא אסתפק במה שיש כרגע, תמיד אחפש להשתפר. כרגע הקבוצה משחקת היטב ואני רוצה לשפר אותה עוד יותר, למשל את המשחק שלנו עם הכדור. אני מרוצה מאוד מהמחויביות של השחקנים, שמוכיחים לי באימונים כמה הם רוצים להבחר בהרכב. אני בוחר את ההרכב לפי ה-11 שיוכלו לשלוט במשחק, לפי האימונים ולפי המשחקים האחרונים ששיחקנו".

 

לאחר משחק הבית הקרוב, תצא מכבי לרצף של ארבעה משחקי חוץ, כאשר אחד מהם יהיה במסגרת חצי גמר גביע המדינה מול אחי נצרת. פאקו התייחס לתקופה הלחוצה וגם לפער שמונה הנקודות בטבלה: "מבחינתנו, אין לנו הכנה שונה למשחקי חוץ או בית, אנחנו מתכוננים לכל משחק באותה דרך וצורה. הפער שיש לנו יכול להצטמק בשבועיים גם לשתי נקודות, כך שאנחנו לא מסתכלים על זה. יש לנו מטרות על שהן גם מעבר לזכייה באליפות ואנחנו אף פעם לא שוכחים אותם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x