$
ספורט עולמי

הכדורסלן לארי סנדרס ויתר על מיליונים בשל דיכאון

שחקנה של מילוואקי עוזב את ה-NBA לאחר חמש שנים בליגה. הוא הגיע להסכם פרישה עם הקבוצה כדי לטפל בבעיות הנפשיות שלו

שירות כלכליסט 12:4126.02.15

שחקנה של מילוואקי לארי סנדרס עוזב את הכדורסל לאחר חמש שנים בליגה. הוא הגיע להסכם פרישה עם הקבוצה לאחר סיום מועד ההעברות.

 

 

סנדרס. הוא הסביר כי העבודה לא גרמה לו אושר, על אף הכסף הרב שהרוויח. "אני חושב שזו נתפסת כעבודה נחשקת ומשתלמת. אנשים לא מבינים איך יכול להיות שאני לא מאושר, איך זה שאני לא רוצה בזה. הערכים והקשרים שלי עם היקרים לי הם העושר האמיתי שלי. הם ההון שיישאר לי". סנדרס. הוא הסביר כי העבודה לא גרמה לו אושר, על אף הכסף הרב שהרוויח. "אני חושב שזו נתפסת כעבודה נחשקת ומשתלמת. אנשים לא מבינים איך יכול להיות שאני לא מאושר, איך זה שאני לא רוצה בזה. הערכים והקשרים שלי עם היקרים לי הם העושר האמיתי שלי. הם ההון שיישאר לי". צילום: עמוד הפייסבוק של לארי סנדרס

 

לסנדרס נותרו עוד שלוש שנים בחוזה בשווי 44 מיליון דולר. במסגרת ההסכם הנוכחי עם הקבוצה, הותיר בסביבות 21 מיליון דולר על השולחן.

 

לסנדרס (26) היו לא מעט בעיות על המגרש ומחוצה לו מאז חתם על החוזה ב-2013. בסרטון שפורסם ב- Players' Tribune סיפר סנדרס כי לאחר שעזב את הקבוצה בדצמבר קיבל טיפול נגד דיכאון, חרדה והפרעת אישיות בבית החולים רוג'רס ממוריאל.

 

הוא הסביר כי העבודה לא גרמה לו אושר, על אף הכסף הרב שהרוויח. "אני חושב שזו נתפסת כעבודה נחשקת ומשתלמת. אנשים לא מבינים איך יכול להיות שאני לא מאושר, איך זה שאני לא רוצה בזה. הערכים והקשרים שלי עם היקרים לי הם העושר האמיתי שלי. הם ההון שיישאר לי".

 

בכתבת פרופיל שפורסמה עליו במילוואקי ג'ורנל סנטינל, נטען כי סנדרס החל לשחק כדורסל רק בכיתה י'. הוא העדיף בבגרותו את הסקייטבורד. הוא סיפר לעיתון שרצה ללמוד אמנות בקולג', אך לא היה יכול לעשות זאת בגלל הכדורסל.

 

הסרטון נפתח בהכרזה: "אני לארי סנדרס. אני בן אדם. אני אבא. אני אמן. אני סופר. אני צייר. אני מוזיקאי ולפעמים אני משחק כדורסל". בהמשך הוא מתייחס לבעיות שנלוו להתעשרות הפתאומית שלו: "כשנכנסים לליגה מקבלים משום מקום כמויות גדולות של כסף. אנשים מסביבכם משתנים באופן אוטומטי. זה פשוט קורה. אתם הופכים לכספומט עבור חלק מהאנשים. חייבים להיות מדויקים בהצהרות. חייבים לנסח דברים בצורה מסוימת. מוותרים על חופש הביטוי. אי אפשר באמת לומר מה מרגישים. אף אחד לא באמת מנסה ללמד אתכם מה לעשות ומה לא לעשות. הולכים לאיבוד, הכסף נגנב. מגיעים מכלום לכסף שמצטבר לרכוש".

 

לאורך הקריירה שלו ב-NBA סנדרס הרוויח 31 מיליון דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x